Gwiazdy

"Hotel Paradise 5". Zaskakujące zwroty akcji przed Rajskim Rozdaniem. Co się wydarzy przed eliminacją?

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
"Hotel Paradise 5". Rajskie Rozdanie
"Hotel Paradise 5". Rajskie Rozdanie
wideo 2/6

Rajskie Rozdanie to jeden z najbardziej emocjonujących momentów w "Hotelu Paradise". Uczestnicy ponownie będą musieli stanąć przed niełatwym wyborem, jednak zanim to nastąpi, dojdzie do wielu niespodziewanych zdarzeń. Konrad dowie się, co skrywa szkatułka z Szansą od Raju. Z kolei Klaudia El Dursi zwróci się do mieszkańców z prośbą o wykonanie zagadkowego zadania. Jakie będą tego konsekwencje?

"Hotel Paradise 5" - co się wydarzy w 30. odcinku?

Przyszedł czas na kolejne Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise". Uczestnicy zostaną poproszeni o dokonanie ważnego wyboru, jednak zanim do tego dojdzie, zostaną poproszeni o zmierzenie się z kilkoma wyzwaniami. Jednym z nich będzie napisanie imion na piasku. Zadanie, które zleci mieszkańcom panamskiego edenu Klaudia El Dursi, z całą pewnością będzie niosło za sobą określone konsekwencje. Czy wpłynie to na przebieg eliminacji?

Zagadkowa prośba prowadzącej to niejedyna atrakcja, która tego dnia będzie czekała na mieszkańców panamskiego edenu. Konrad wreszcie będzie mógł otworzyć szkatułkę z Szansą od Raju. Czy znajdzie w niej immunitet? A może trafi na pustą kartkę i tym samym będzie musiał zdać się na opracowaną wcześniej taktykę?

"Hotel Paradise 5" - Rajskie Rozdanie i Rajska Wyrocznia

Ważne wybory uczestników jak zwykle poprzedzi spotkanie z Rajską Wyrocznią. Klaudia El Dursi odpowie na pytania, które nurtują mieszkańców hotelu. Jakie sekrety zostaną ujawnione tym razem? Czy ktoś w ostatniej chwili zdecyduje się zmienić partnera?

Nie da się ukryć, że odpowiedzi Rajskiej Wyroczni mogą mieć istotny wpływ na decyzje uczestników. Oliwka będzie musiała dokonać wyboru pomiędzy Konradem a Sevagiem. W równie kłopotliwej sytuacji znajdzie się Nikola, stojąca przed możliwością związania się z Kasprem lub Michałem. Z kolei Dominika będzie próbowała ocenić, czy jej relacja z Kubą ma szansę przetrwać.

Na szczęście w 30. odcinku "Hotelu Paradise" nie zabraknie też czułych gestów. W związku Elizy i Jaya znowu zaiskrzy. Czy zbliżą się do siebie jeszcze bardziej? A może dojdzie do pierwszego, tak długo wyczekiwanego przez widzów pocałunku?

"Hotel Paradise 5". Eliza i Jay
"Hotel Paradise 5". Eliza i Jay
"Hotel Paradise 5". Eliza i Jay. Zapowiedź 30. odcinka.

"Hotel Paradise 5" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki 5. edycji "Hotelu Paradise" emitowane są od poniedziałku do czwartku o 20:35 na antenie TVN7. Losy uczestników programu można też śledzić za pośrednictwem platformy Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

Pozostałe wiadomości