Gwiazdy

"Hotel Paradise 5". Zwrot akcji przed eliminacją. Dziewczyny nie mogą się czuć bezpiecznie

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Uczestniczka "Hotel Paradise 5"
Palyer.plKarolina "Hotel Paradise 5"

Zbliża się Rajskie Rozdanie. Tym razem to panie są zagrożone. Zanim nadejdzie czas decyzji, dziewczyny zmierzą się w konkurencji, w której będzie liczył się spryt i refleks. Zwycięstwo zdecydowanie się opłaci. Czego uczestnicy dowiedzą się od Rajskiej Wyroczni?

"Hotel Paradise 5". Co się wydarzy w 51. odcinku?

Dominika bardzo obawia się, że na najbliższym Rajskim Rozdaniu odpadnie z programu. Nie może podejść do Kaspra, ponieważ ich para została zablokowana. Próbowała dogadać się z Grzegorzem i Kubą, jednak nie dostała od nich zielonego światła. Z kolei jeśli podejdzie do drugiego Grześka lub do Jaya, od razu skaże się na eliminację.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Wieczorem aż dwie uczestniczki pożegnają się z hotelem. Jednak chwilę wcześniej dziewczyny otrzymają wyjątkową szansę od raju. Cztery panie wezmą udział w konkurencji. Ta, która zwycięży, będzie miała ogromny przywilej i sporo namiesza.

"Hotel Paradise 5". Rajska Wyrocznia

Mieszkańcy hotelu z niecierpliwością czekają na wieczór szczerości. To właśnie Klaudii El Dursi, czyli Rajskiej Wyroczni, mogą zadać najbardziej nurtujące ich pytania i mają pewność, że usłyszą prawdę.

Czy Kasper chce znów być w parze z Dominiką? Czy Wiktoria myśli o zmianie partnera? Czy Marika ma w programie więcej wrogów niż przyjaciół? Tego dowiemy się już wkrótce. Jedno jest pewne - Rajskie Rozdanie będzie bardzo zaskakujące.

"Hotel Paradise 5" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki 5. edycji "Hotelu Paradise" emitowane są od poniedziałku do czwartku o 20:35 na antenie TVN7. Losy uczestników programu można też śledzić za pośrednictwem platformy Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Palyer.pl

Pozostałe wiadomości