Gwiazdy

"Hotel Paradise 5". Karolina walczy o Kaspra. Ma plan, żeby odbić go Dominice?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
uczestnicy "Hotelu Paradise"
Player.plKarolina i Kasper "Hotel Paradise 5"

Tak skomplikowanych relacji w "Hotelu Paradise" jeszcze nie było. Za zamieszanie w raju odpowiedzialne są Karolina i Wiktoria, które powróciły do programu. Problem w tym, że obie chcą zbliżyć się do Kaspra, który obecnie jest w związku z Dominiką. Czy przez ten miłosny czworokąt ktoś będzie cierpiał?

"Hotel Paradise 5". Co się wydarzy w 49. odcinku?

W poprzednim odcinku Karolina i Wiktoria przekonały się, z którym z panów mogłyby stworzyć relację. Każdy z chłopaków miał za zadanie wrzucić do ich skrzynek albo całe serduszko, albo je złamać i tym samym przekreślić ich szanse na związek. Teraz dowiemy się, jaką decyzję podjął Kasper. Czy dopuszcza myśl, że mógłby zostawić Dominikę dla jednej z nowych singielek?

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Karolina zaciekle walczy o uwagę Kaspra. Wiktorii też na nim zależy, ale wydaje się, że nie zamierza iść po trupach do celu. Oliwy do ognia dolewa fakt, że Karolina zaczyna spiskować z innymi uczestnikami i chce zawierać pakty, które miałyby umożliwić jej wejście w związek z Kasprem. Zaproponuje Dominice układ. Dziewczyny powoli wypracują kompromis. Jaki będzie tego finał?

"Hotel Paradise 5". Gorsze chwile Mariki

Marika przeżywa nienajlepszy czas w programie. Czuje się zrezygnowana, bo z żadnym z panów nie udało się jej stworzyć poważnego związku. Liczyła, że zaiskrzy między nią a Grześkiem, ale ich relacja jest wyłącznie przyjacielska. Z kolei Jay od dawna wpatrzony jest w Elizę, a Kuba zbliżył się z Oliwią. Kasper nie jest w jej typie, a drugi Grzesiek jest w udanej parze z Laurą.

Rajskie Rozdanie zbliża się nieubłaganie, więc Marika coraz bardziej obawia się o swoją przyszłość. Czy w "Hotelu Paradise" pojawi się ktoś, kto odmieni jej los? Tego dowiemy się już wkrótce.

"Hotel Paradise 5" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki 5. edycji "Hotelu Paradise" emitowane są od poniedziałku do czwartku o 20:35 na antenie TVN7. Losy uczestników programu można też śledzić za pośrednictwem platformy Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości