Gwiazdy

"Hotel Paradise 5". Kto zostanie partnerem nowej uczestniczki? Kuba spiskuje za plecami Oliwii

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 5". Eliza jest zła na Jaya
"Hotel Paradise 5". Eliza jest zła na Jaya
wideo 2/4

Nowa singielka miała okazję dokładnie przyjrzeć się wszystkim panom w "Hotelu Paradise" i podjęła decyzję, z którym z nich wybierze się na randkę. Spotkanie sam na sam nie spodoba się jednej z uczestniczek. Jak będzie się rozwijać relacja Kuby i Oliwii po gorącej nocy?

"Hotel Paradise 5". Co się wydarzy w 37. odcinku?

Anita to nowa singielka, która w poprzednim odcinku podglądała hotelowe pary podczas testu wiedzy. Dzięki temu miała szasnę nieco lepiej poznać chłopaków i zdecydować, z kim chciałaby pójść na randkę. Kto najbardziej jej zaimponował i wpadł w oko?

Po roszadach w parach na ostatnim Rajskim Rozdaniu, niektóre relacje zostaną wystawione na próbę. Eliza ma gorsze dni, a Jay jest teraz w parze z Wiktorią. Czyżby przez to czuła się zagrożona? Nadchodzi poważna rozmowa między nimi. Trudno będzie opanować emocje i nie wybuchnąć.

"Hotel Paradise 5". Oliwia i Kuba

W tej edycji "Hotelu Paradise" doszło do pierwszego zbliżenia. Oliwia i Kuba mieli gorącą noc w sypialni tuż po tym, jak z show odpadła Dominika. Czy to, co się wydarzyło, wpłynie na ich stosunki? Niedługo się okaże, czy to był tylko jednorazowy przypływ namiętności, czy jednak zrodzi się z tego coś więcej.

Wieczorna impreza będzie okazją do wielu wyznań. Kuba zabierze Wiktorię na poważną rozmowę i złoży jej ofertę. Konrad z kolei zwierzy się Jayowi ze swojej relacji z Mariką. Czego się obawia? Tego dowiemy się już wkrótce.

"Hotel Paradise 5" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki 5. edycji "Hotelu Paradise" emitowane są od poniedziałku do czwartku o 20:35 na antenie TVN7. Losy uczestników programu można też śledzić za pośrednictwem platformy Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości