Gwiazdy

"Hotel Paradise 5". Konrad źle potraktował Laurę. Popłynęły łzy. "Zrobiło mi się przykro"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 5". Laura zawiodła się na Konradzie
"Hotel Paradise 5". Laura zawiodła się na Konradzie
wideo 2/4

W "Hotelu Paradise" piętrzą się konflikty. Oliwy do ognia dodają zadania, w których uczestnicy muszą ze sobą rywalizować. Ci, którzy przegrają, nie będą mieć powodów do śmiechu. Wieczorna impreza wymknie się spod kontroli. Dziewczyny będą rozczarowane, a Laura zacznie płakać.

"Hotel Paradise 5". Co się wydarzy w 34. odcinku?

Przed mieszkańcami trudne zadanie. Zostaną podzieleni na drużyny i będą musieli wykazać się sprytem, koncentracją i opanowaniem. Jaki będzie skład grup i która z nich wygra? Jedno jest pewne - przegrani nie będą mieli lekko...

Następnie Klaudia El Dursi pojawi się w willi z trzema tajemniczymi szkatułkami. Z zasady szansę od raju otrzymuje ten uczestnik, którego płeć będzie zagrożona podczas Rajskiego Rozdania. Tym razem pań i panów jest po równo, więc i Laura, i Grzegorz na nią zasługują. Jak prowadząca rozwiąże problem? Czyżby skład domowników miał się zmniejszyć jeszcze przed eliminacją?

"Hotel Paradise 5". Pandora i wieczorna impreza

Pora na chwilę szczerości, trudne pytania i jeszcze trudniejsze odpowiedzi. Podczas Pandory uwaga skupi się na Kubie i Olivii - żałują, że się pokłócili? Czy Sevag czuje się wykorzystywany przez partnerki, które miał w "Hotelu Paradise"? Z kolei Laura dowie się, czy ma szansę na stworzenie relacji z Michałem.

Po emocjonalnych wyznaniach trzeba będzie rozładować napięcie. Miała w tym pomóc wieczorna impreza, jednak w pewnym momencie sprawy zajdą za daleko. Konrad powie o kilka słów za dużo do Laury. To rozpęta między nimi burzliwą wymianę zdań, która zakończy się pretensjami i płaczem. Dziewczyny staną po stronie swojej koleżanki. Czy Konrad i Laura zdążą się pogodzić przed Rajskim Rozdaniem?

Hotel Paradise 5" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki 5. edycji "Hotelu Paradise" emitowane są od poniedziałku do czwartku o 20:35 na antenie TVN7. Losy uczestników programu można też śledzić za pośrednictwem platformy Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

"Hotel Paradise 5". Salon piękności
"Hotel Paradise 5". Salon piękności

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości