Gwiazdy

"Hotel Paradise 5". Kryzys w przyjaźni Klaudii i Karoliny. Dlaczego Olivia nie ufa już Kubie?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 5". Klaudia i Karolina pokłóciły się
"Hotel Paradise 5". Klaudia i Karolina pokłóciły się
wideo 2/4

Kłótnie w "Hotelu Paradise" wymykają się spod kontroli. Karolina zarzuciła Klaudii, że jej nie ufa. Kasper i Wiktoria wciąż są na wojennej ścieżce. A Olivia wyzna, że zawiodła się na Kubie. Trudne pytania zadane podczas Pandory jeszcze bardziej podsycą nerwową atmosferę.

"Hotel Paradise 5". Co się wydarzy w 24. odcinku?

W poprzednim odcinku "Hotelu Paradise" Eliza zasiała ziarno niepewności między dwoma najlepszymi przyjaciółkami. Powiedziała Karolinie, że Klaudia mówiła o niej za jej plecami. Kiedy Karolina się o tym dowiedziała, stwierdziła, że nie ufa już koleżance. W hotelu wybuchła afera i popłynęły łzy. Klaudia zarzeka się, że nie powiedziała złego słowa na najbliższą jej osobę.

Następnego dnia na rozpamiętywanie dramatów i dyskusje nie będzie zbyt wiele czasu. Klaudia El Dursi zaprosi uczestników do udziału w kolejnej konkurencji. Tym razem czekają ich zawody drużynowe. Jakie dwa teamy powstaną? I która ekipa szybciej poradzi sobie z zadaniem?

"Hotel Paradise 5". Trudne pytania na Pandorze

Im bliżej Rajskiego Rozdania, tym atmosfera robi się coraz bardziej napięta. A do tego jeszcze czeka mieszkańców seria niewygodnych pytań i szczerych odpowiedzi podczas Pandory. Tłumaczyć się będą Kasper i Kuba.

Kasper zostanie zapytany o Wiktorię i Karolinę. Czy chciałby wrócić do Wiktorii, czy może jednak to właśnie Karolina jest jego najlepszą partnerką w programie? Z kolei Kuba będzie musiał się tłumaczyć z kontaktów z Dominiką. Jego dotychczasowa dziewczyna Olivia, zauważyła, że od kiedy nowa singielka pojawiła się w programie, jej relacje z Kubą uległy ochłodzeniu.

Wieczorem Dominika otrzyma tajemniczy list. Czy tuż przed Rajskim Rozdaniem otrzyma szansę na związek? Singielka nie ma wątpliwości, której z dziewczyn chciałaby odbić chłopaka.

"Hotel Paradise 5". OIivia jest zazdrosna o Kubę
"Hotel Paradise 5". OIivia jest zazdrosna o Kubę
Olivia do tej pory była w parze z Kubą. Od kiedy do programu weszła Dominika, Olivia czuje się zagrożona.

"Hotel Paradise 5" - gdzie oglądać?

Najnowsze odcinki 5. edycji "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:35 na antenie TVN7, a dłuższe odcinki również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości