Gwiazdy

"Hotel Paradise 5". Nowy uczestnik wszedł do programu. Jak wygląda tajemniczy singiel?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
mat. prasoweNowy uczestnik "Hotelu Paradise"

W "Hotelu Paradise" pojawił się nowy uczestnik. Już od samego początku dostał szansę od raju i mógł wybrać dwie dziewczyny, z którymi poszedł na randkę. Kim jest i jaki jakiej partnerki szuka w programie?

"Hotel Paradise 5". Nowy uczestnik

Dziewczęta opuściły hotel i wybrały się na spotkanie z nowym singlem. Konrad nie mógł zobaczyć uczestniczek w pełnej krasie. Widział tylko kawałki ich sylwetek. Zamienił z nimi kilka zdań i ostatecznie wybrał w ciemno dwie panie - Dominikę i Wiktorię. Single zawsze mają w programie przywileje, dlatego Konrad miał okazję spędzić czas sam na sam z pięknymi blondynkami. Zabrał je na spacer po plaży.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Czy randka będzie miała szczęśliwe zakończenie i któraś z pań zostanie jego partnerką? Jedno jest pewne, jeden z panów niedługo zostanie singlem. Komu Konrad odbije dziewczynę?

"Hotel Paradise 5". Konrad Landowski

Konrad Landowski ma 28 lat i pochodzi z Bydgoszczy. Jest magistrem zarządzania i kapralem w Wojskach Obrony Terytorialnej. Prowadzi firmę spedycyjną. Jest także trenerem personalnym oraz pracuje w wake parku, gdzie obsługuje wyciąg i uczy pływania na desce oraz nartach wodnych.

Konrad "Hotel Paradise 5"
mat. prasowe

To energetyczny człowiek orkiestra - naprawi auto, namaluje obraz, zaśpiewa, poćwiczy. Marzy żeby się rozwijać i osiągać sukces. Jest królem karaoke, a jego największą pasją są podróże. Ceni w sobie autentyczność, nienawidzi kłamstwa, zawsze mówi otwarcie co myśli.

Jak sam stwierdza, zakochuje się na zabój, ale tylko na chwilę. Nie szuka związku, romanse mu wystarczają. Już na samym początku znajomości, uprzedza o tym kobiety. Był w 5-letnim związku, w którym przeżył prawdziwą miłość. Jaki jest jego ideał? Deklaruje, że wygląd nie ma dla niego znaczenia, liczy się chemia i błysk w oku. W "Hotelu Paradise" szuka kobiety uśmiechniętej, pozytywnie nastawionej do życia, inteligentnej, wiernej i troskliwej.

Konrad "Hotel Paradise 5"
mat. prasowe

"Hotel Paradise 5" - gdzie oglądać?

Najnowsze odcinki 5. edycji "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:35 na antenie TVN7, a dłuższe odcinki również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości