Gwiazdy

Zwycięzcy "Hotelu Paradise 5" o swojej przyszłości. W planach mają program kulinarny i biznes

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Oto zwycięzcy 5. edycji „Hotelu Paradise”
Oto zwycięzcy 5. edycji „Hotelu Paradise”Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Za nami finał 5. edycji "Hotelu Paradise". Zwycięzcami tego sezonu zostali Wiktoria Kozar oraz Sevag Formella. Czy ich przyjaźń przetrwała próbę czasu? Uczestnicy show opowiedzieli na kanapie Dzień Dobry TVN, co zamierzają robić po zakończeniu emisji programu.

Finał 5. edycji "Hotelu Paradise" - zwycięzcy

Wiktoria Kozar oraz Sevag Formella nie poznali w "Hotelu Paradise" miłości życia. Ich relacja opierała się na szczerej przyjaźni i zaufaniu, dzięki którym dotarli aż do finału. Jak twierdzi uczestniczka show, lojalność kolegi z programu była wyczuwalna niemal od samego początku. Para nie miała żadnej strategii i planu na zwycięstwo. Wygraną zawdzięcza losowi.

- Kiedy połączyliśmy się w parę po raz pierwszy, już czułam, że mogę liczyć na Sevaga, bo właśnie wtedy chciałam tę parę stworzyć. Chcieliśmy ją stworzyć od dłuższego czasu, ale nie było okazji. (...) Myślę, że to było też szczęście, bo w Hotelu o to chodzi. Jakby nasi przyjaciele nie wygrali różnych konkurencji, to nas też by nie było w finale - opowiada w studiu Dzień Dobry TVN Wiktoria Kozar.

Zwycięzcy 5. sezonu show zdecydowali, że ich relacja nie wykroczy poza koleżeńskie ramy. Sevag kieruje się zasadą, że chce być dla swojej partnerki najważniejszym mężczyzną, czego nie mógł oczekiwać od zauroczonej Kasprem Wiktorii.

Uczestnicy "Hotelu Paradise" wrócili z Panamy na początku marca, więc mogli obejrzeć program ze swoim udziałem w telewizji. Mimo tego Sevag nie zdecydował się na oglądanie odcinków show, ponieważ nie akceptował własnego wizerunku prezentowanego na ekranie.

Wiktoria Kozar i Sevag Formella z "Hotelu Paradise". Jakie mają plany na przyszłość?

Wiktoria Kozar przyznaje, że powrót do Polski z planu zdjęciowego w Panamie był trudny. Uczestniczka show żałowała, że przygoda z "Hotelem Paradise" właśnie dobiega końca. Teraz zamierza skupić się na edukacji - chce ukończyć studia i założyć własny biznes.

- Zostały mi trzy poprawkowe egzaminy do zaliczenia. Więc chciałabym to skończyć, choć po programie nie ma za bardzo na to czasu. (...) Niektóre dziewczyny od nas z programu zrezygnowały ze studiów po zakończeniu show, ale ja nie chcę tego robić. Jak już zaczęłam, to chcę dokończyć. No i myślimy z przyjaciółką nad otworzeniem własnej marki ze strojami kąpielowymi - ujawnia plany.

Sevag Formella spełnia się natomiast w roli influencera. Prężnie działa na Instagramie i marzy o własnym programie kulinarnym.

- Jeśli chodzi o media społecznościowe, Instagram, to jestem bardziej aktywny teraz. Wcześniej w ogóle nie byłem aktywny na Instagramie, więc trochę się zmieniło. (...) Lubię gotować, więc pokazuję swoje umiejętności. Może będę miał swój program kiedyś kulinarny. Oprócz tego nic się nie zmieniło. Jest tak samo - mówi w studiu Dzień Dobry TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości