Gwiazdy

"Hotel Paradise 4". Maria i Łukasz kolejnymi uczestnikami nowej edycji. Poznaj ich bliżej!

Gwiazdy

Z każdym kolejnym dniem zbliżamy się do premiery 4. edycji programu "Hotel Paradise", a co za tym idzie - emocje powoli sięgają zenitu. Tuż przed emisją premierowego odcinka przedstawiamy kolejną dwójkę uczestników. Czy Maria i Łukasz skradną serca widzów i pozostałych mieszkańców hotelu?

"Hotel Paradise 4" - uczestnicy. Kim jest Łukasz?

Jednym z przystojniaków, którzy tym razem pojawili się na Zanzibarze jest 28-letni Łukasz. Ma ponad dwa metry wzrostu, na co dzień mieszka w Brukseli i biegle włada trzema językami. Pracuje jako ochroniarz w klubie, ale najchętniej ochrania wysokie brunetki o pełnych kształtach. Czy będzie miał okazję wykazać się w "Hotelu Paradise 4"?

Jego wymarzona kobieta musi umieć gotować. Kiedyś nawet uciekł z randki, bo zaserwowano mu omlet i frytki z ketchupem. Wygląda na to, że jego potencjalne partnerki na Zanzibarze będą musiały zaimponować mu kulinarnie.

"Hotel Paradise 4" - uczestnicy. Kim jest Maria?

Czas na Marię - niepoprawną romantyczkę i poszukiwaczkę ideału z Pabianic. Być może będzie ona idealną kandydatką na parę dla Łukasza, bo skończyła cukiernictwo i zgodnie ze swoim wykształceniem, powoduje u mężczyzn wypieki.

Przepis na miłość? Szczypta romantyzmu, garść uśmiechu i odrobina pikanterii. Do tego, warto to podkreślić - Maria nie toleruje zdrady. Który z panów skusi się na jej wdzięki?

"Hotel Paradise 4" - kiedy premiera?

Nowy sezon "Hotelu Paradise" od 30 sierpnia, od poniedziałku do piątku o godz. 20:30 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki udostępnione będą także na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: Maria w "Hotelu Paradise 4"

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości