Gwiazdy

Za nami najtrudniejsza Puszka Pandory w historii Hotelu Paradise

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Player.plHotel Paradise

Puszka Pandory w Hotelu Paradise często nazywana jest wieczorem prawdy. Podczas wydarzenia, które miało miejsce w 25 odcinku show Miłosz szczerze wyznał, kto stał za planem wyrzucenia z programu Wiktorii. To był dla dziewczyny prawdziwy cios. 

"Hotel Paradise 4". Co się wydarzy w 25. odcinku?

Nad rajską wyspą od rana zanosiło się na burzę. W hotelu od świtu aż huczało od plotek na temat Wiktorii, która - zdaniem reszty uczestników - miała izolować Sarę od pozostałych uczestników.

- Powiedz, że chcesz poznać innych. Nie pozwól, żeby była twoim cieniem - przestrzegał Sarę Przemek. - Ona cię zgarnie na bok, powie ci parę słów, będzie chciała wiedzieć, o czym ze mną rozmawiałaś i przede wszystkim zobaczysz, że dziś nie będzie cię odstępować na krok cały dzień - prorokował.

Choć nad hotelem gromadziły się ciemne chmury, dzień upłynął na przyjemnościach, a pary udały się na wylicytowane randki. Wiktoria i Miłosz spędzili czas na masażu, Natalia i Łukasz odświeżyli manicure, Natka i Mateusz udali się na wycieczkę rowerową po plaży. Zaskoczeniem okazał się fakt, że na piknik Michał udał się nie z Ohą, ale z Sarą, zostawiając zniesmaczoną tym faktem byłą partnerkę w hotelu.

Dramatyczna Pandora

Wiktoria od rana przewidywała, że wieczorny, krzyżowy ogień pytań, zamieni się w prawdziwą Golgotę.

- Wiem, że laski znowu będą chciały mnie linczować - skarżyła się w ciągu dnia. - Cały czas czuje się izolowana, jeśli chodzi o laski. To są takie drobne rzeczy, które już tak mnie wpieniają.

Niestety jej obawy spełniły się co do joty. Większość pytań była skierowana właśnie do niej. Gdy padło jedno z najmocniejszych: "Jak się czujesz z tym, że wszyscy cię nienawidzą", głos postanowił zabrać Miłosz.

- Powiedziałem Wiktorii o planie, żeby cię wyrzucić z hotelu, który sam wymyśliłem - przyznał na forum, czym doprowadził partnerkę do łez.

Załamana obrotem spraw Wiktoria oświadczyła, że chce wrócić do Polski. Czy zmieni zdanie? To okaże się już w najbliższym odcinku.

Premierowe odcinki "Hotelu Paradise 4" od poniedziałku do piątku o 20:30 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"

Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?
Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?
Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości