Gwiazdy

"Hotel Paradise 4". Kto odpadł z programu? Inga musiała się bronić: "Kierowałam się strategią"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Player.plUczestnicy "Hotelu Paradise 4"

Na chwilę przed wielkim finałem z "Hotelu Paradise" odpadła kolejna para. Do opuszczenia rajskiego Zanzibaru byli wytypowani Sara i Michał oraz Vanessa i Mateusz. Pozostali uczestnicy musieli podjąć decyzję, kto zostanie wyeliminowany. Ich wybór był zaskakujący.

"Hotel Paradise 4". Tajemnicze koperty

Klaudia El Dursi przyniosła uczestnikom dwie koperty. Zapowiedziała, że trzeba wykazać się sporą odwagą, by sprawdzić, co znajduje się w środku. Mateusz oraz Michał zdecydowali się podjąć wyzwanie. Okazało się, że dostali możliwość pójścia na romantyczne randki ze swoimi partnerkami.

Jednak jak to zwykle w "Hotelu Paradise" bywa, nic nie dzieje się bez przyczyny. Tym bardziej w finałowym tygodniu show, trzeba być bardzo ostrożnym. Gdzie zatem był haczyk? Dwie pary, które zostały w Hotelu, czyli Nana i Łukasz oraz Inga i Janek, musieli zdecydować, kto z randkowiczów opuści program - Mateusz i Vanessa czy Sara i Michał.

Do tej pory Inga i Vanessa trzymały się razem i darzyły się zaufaniem. Mimo to Inga bez mrugnięcia okiem zagłosowała, by wyeliminować bliską koleżankę. Dlaczego tak postąpiła? Miała żal, że Mateusz wcześniej wyrzucił ją z Hotelu, więc postanowiła się odegrać.

Zobacz wideo: Po "Hotelu Paradise" nie widzą świata poza sobą

Po „Hotelu Paradise” nie widzą świata poza sobą
Po „Hotelu Paradise” nie widzą świata poza sobą Karina i Marcin poznali się w programie "Hotel Paradise 3". Jak potoczyły się ich losy po powrocie z Zanzibaru?
Dzień Dobry TVN

"Hotel Paradise 4". Kto odpadł?

Sara i Michał otrzymali tylko jeden głos od Janka. Vanessę i Mateusza wytypowały trzy osoby, więc to właśnie oni mieli 15 minut, by się spakować i opuścić "Hotel Paradise".

Oboje nie kryli rozczarowania takim werdyktem. - Myślałam, że jak dwie pary będą głosować, to nie pozwolą na to - powiedziała rozżalona Vanessa. - No takie jest życie. Już nie raz poznałem się na ludziach w takich sytuacjach - dodał Mateusz.

Janek czuł się winny, że jego przyjaciele odchodzą. W ostatniej chwili wyznał im, że jako jedyny był przeciwny tej eliminacji. Vanessa i Mateusz szybko wydedukowali, że Inga przyczyniła się do ich odpadnięcia.

- Kierowałam się strategią. Mateusz też mnie wyrzucił - tłumaczyła się Inga.

Premierowe odcinki "Hotelu Paradise" od poniedziałku do czwartku o 20:35 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są również na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości