Gwiazdy

"Hotel Paradise 4". Wielki powrót Łukiego i Michała. Wyrzucili jednego z chłopaków. "Nie mam tu kolegów"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Michał i Łukasz "Hotel Paradise 4"

Takiego obrotu spraw w "Hotelu Paradise" chyba nikt się nie spodziewał. Na rajski Zanzibar wrócili Łuki i Michał. Mieli za zadanie wyeliminować z gry jednego z uczestników. Ich decyzja zszokowała wszystkich.

"Hotel Paradise 4". Co się wydarzyło w 54 odcinku?

Finał 4. edycji "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami. W programie pozostały cztery pary: Vanessa i Miłosz, Wiktoria i Mateusz, Nana i Łukasz oraz Sara i Przemek. Uczestnikom wydawało się, że właśnie w takim ośmioosobowym składzie będą dalej rywalizować. Jednak na rajskim Zanzibarze niczego nie można być pewnym.

Panie otrzymały tajemniczy list. Okazało się, że mają się wyszykować, bo czeka je niespodzianka na plaży. Gdy dotarły na miejsce, zobaczyły dwóch chłopaków, których doskonale znały - Łukiego i Michała. Obaj panowie opuścili wcześniej Hotel w nieprzyjemnych okolicznościach. Łuki pokłócił się z Wiktorią, miał też żal, że Mateusz i Vanessa zagłosowali za jego odejściem. Z kolei Michał był umówiony z Naną, że ta wybierze go podczas Rajskiego Rozdania. Niestety, partnerka nie dotrzymała słowa.

Powrót dwóch uczestników do "Hotelu Paradise" zwiastował kłopoty. Żądni zemsty planowali pozbyć się z programu te osoby, które wcześniej działały na ich niekorzyść i przyczyniły się do ich eliminacji.

Zobacz wideo: Wielkie zmiany w "Hotelu Paradise 4"

"Hotel Paradise". Co wydarzy się w 54. odcinku?
"Hotel Paradise". Co wydarzy się w 54. odcinku? W 54. odcinku dziewczyny spędziły babskie popołudnie i szczerze porozmawiały o facetach. Zobaczcie, co powiedziały.

"Hotel Paradise 4". Kto odpadł z programu?

Łuki i Michał dostali możliwość wyrzucenia z programu jednego z chłopaków. Długo i burzliwie dyskutowali, kto zasługuje na powrót do domu. Mieli inne typy.

- Przyjechałem tu robić dym, dlatego Miłosz. (...) Gdybym miał się odegrać i chciał zrobić na złość, to na pewno Wiktorii, żeby się ze mną męczyła. Z drugiej strony gdyby Mati i Vanessa nie zagłosowaliby na mnie, to bym został. Mówię szczerze, ja nie mam tu kolegów - powiedział zdenerwowany Łuki.

- Przemek jest out. Co by nie było, Przemek i Nana dla mnie są w każdym momencie do wyrzucenia. Tak bym głosował. Wiem, że Przemek grał pod siebie, manipulował Naną - stwierdził Michał.

Ostatecznie podjęli decyzję, że "Hotel Paradise" opuści Przemek. Wszyscy byli zaskoczeni posunięciem nowych uczestników. Sara musiała wybrać, z kim stworzy parę - postawiła na Michała, z którym się lepiej dogaduje. Jedno jest pewne, bez Przemka, który był w programie od samego początku, nic już nie będzie takie samo.

Premierowe odcinki "Hotelu Paradise" od poniedziałku do czwartku o 20:35 na TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są również na player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości