Gwiazdy

"Hotel Paradise 4". Kasia nie dogaduje się z Wiktorią. Kto odpadł z programu?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 4". Rozmowa Kasi i Mateusza

Rajskie Rozdanie to jeden z najbardziej emocjonujących momentów w "Hotelu Paradise". Nic więc dziwnego, że na chwilę przed eliminacją, uczestnicy zaczynają się denerwować. Tym razem panowie będą bezpieczni, a panie powierzą im swoje dalsze losy w programie. Która z nich będzie musiała pożegnać się z pięknym Zanzibarem?

"Hotel Paradise 4": Kasia ma żal do Wiktorii?

Kasia niedawno dołączyła do grona mieszkańców Hotelu, przez co miała niewiele czasu, by dobrze poznać chłopaków i z którymś z nich nawiązać głębszą relację. Dlatego obawia się, że to właśnie ona opuści rajską wyspę. Wkroczy więc do akcji i zawalczy o względy Łukasza "Łukiego". Jednak na jej drodze stanie Wiktoria, która ewidentnie spodobała się nowemu uczestnikowi. Kasia podejrzewa, że Wiki spiskuje za jej plecami.

- Mam wrażenie, że ona musiała mu coś na mnie na*******ić. Na sto procent, jestem tego pewna. Ostro gra. On miał wczoraj do mnie zupełnie inne podejście, niż ma dzisiaj, więc musiała coś tam namieszać. Złapaliśmy bardzo fajny kontakt, o samochodach gadaliśmy i nawet wieczorem przy barze, a dzisiaj już totalnie przepaść - stwierdziła Kasia w rozmowie z Mateuszem.

Jak zamierza wybrnąć z tej sytuacji? Czy jest w stanie zaoferować Łukaszowi bezpieczeństwo w programie i przekona go, że jest lepszym wyborem? Jej kartą przetargową będzie fakt, że jeśli do Hotelu wróci Miłosz, to Wiki od razu się z nim zwiąże.

"Hotel Paradise 4": Rajskie Rozdanie. Kto odpadł?

To Rajskie Rozdanie będzie istnym polem bitwy kobiet. Tym razem to panowie będą wybierać panie. Janek ostatnio zadeklarował Indze, że chce z nią dotrwać do finału. Ona dość sceptycznie podchodziła do ich relacji, ale z powodu rozluźnienia stosunków z Przemkiem, zaczyna zmieniać zdanie i powoli zbliża się do Janka. Z kolei Przemek jest nierozłączny z Sarą. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie oni stworzą nową parę w "Hotelu Paradise".

Podczas wieczoru eliminacji Nana stanęła za Łukaszem, Vanessa za Mateuszem, Inga za Jankiem, a Sara za Przemkiem. Za nowym uczestnikiem Łukim stanęły aż dwie dziewczyny - Kasia i Wiktoria. Chłopak miał twardy orzech do zgryzienia. Z jednej strony u boku Kasi mógłby zajść daleko w programie, z drugiej strony to Wiktoria wpadła mu w oko. Ostatecznie wybrał Wiki, a Kasia miała 15 minut, by się spakować i opuścić "Hotel Paradise".

Premierowe odcinki "Hotelu Paradise 4" od poniedziałku do czwartku o 20:30 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: Napięta atmosfera przed Rajskim Rozdaniem

"Hotel Paradise 4". Napięta atmosfera przed Rajskim Rozdaniem
"Hotel Paradise 4". Napięta atmosfera przed Rajskim Rozdaniem Emocje w "Hotelu Paradise" sięgają zenitu. Dziewczyny rywalizują o względy chłopaków, bo jedna z nich niedługo będzie musiała opuścić program.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości