Gwiazdy

"Hotel Paradise 4". Romantyczne randki przed Rajskim Rozdaniem. Sara czuje się zagrożona

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta

Nadszedł najtrudniejszy moment w programie i czas ostatecznych decyzji. Podczas Rajskiego Rozdania żaden z uczestników "Hotelu Paradise" nie może czuć się pewnie. Czy na ostatnią chwilę przed eliminacją nastąpi przeparowanie i zmieni się układ sił?

"Hotel Paradise". Powrót Wiktorii

W ostatnim odcinku programu nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji. Na rajski Zanzibar powróciła Wiktoria, która po raz kolejny związała się z Miłoszem. Tym samym Oha, jego poprzednia partnerka, została singielką. Oprócz niej pary nie mają również Przemek i Sara.

Tuż przed Rajskim Rozdaniem kilkoro uczestników otrzymało szansę, by udać się na romantyczne randki. Spotkania sam na sam pozwalają szczerze porozmawiać i omówić strategię na najbliższą eliminację. Jak to zwykle w "Hotelu Paradise" bywa, nikt nie jest bezpieczny, nie ma pewnej pozycji. W jednej chwili wszystko może się zmienić. Sara podejrzewa, że żaden z panów jej nie wybierze. Dlatego zastanawia się, czy jej przygoda wkrótce nie dobiegnie końca...

"Hotel Paradise", odc. 33 - Rajska Wyrocznia i Rajskie Rozdanie

Mieszkańcy Hotelu podczas Rajskiej Wyroczni mogą zadać jedno pytanie Klaudii El Dursi i mają pewność, że usłyszą szczerą odpowiedź. Wskazówka może okazać się cenną informacją, która pomoże podjąć decyzję podczas Rajskiego Rozdania. Vanessa jest ciekawa, czy Mateusz ma wobec niej szczere intencje. Z kolei Oha obawia się, że ktoś spiskuje za jej plecami i chce ją wyrzucić z programu.

Kto tym razem zostanie wyeliminowany z "Hotelu Paradise"? Wszystko wyjaśniło się na Rajskim Rozdaniu. Launo wybrała Michała - Zmiany w hotelu są ważne dla obu stron. Nie będę ukrywać, że z Przemkiem nie dogadywaliśmy się ostatnio - uzasadniła swoją decyzję. Wiktoria wybaczyła Mateuszowi i wybrała właśnie jego. Czy niczego się nie obawia? - Myślę, że wiele sobie wyjaśniliśmy - powiedziała na Rajskim Rozdaniu. Vanessa natomiast zamieszała. Początkowo podeszła do Mateusza, ale ostatecznie wybrała Łukasza. - Tutaj w hotelu kieruję się tymi zasadami, co w życiu codziennym. Nie ukrywam, że znam swoją wartość, jeżeli ktoś nie jest pewny, że chce ze mną być, to ja mu ten wybór ułatwiam - uzasadniła uczestniczka. Nana postanowiła podejść do Przemka. - Przed Rajskim Rozdaniem zostałam potraktowana jak śmieć, tak się poczułam - wyznała Natalia.

Przypadek sprawił, że marzenie Sary się spełniło, wybrała Mateusza.

Oha natomiast postanowiła zaryzykować i podejść do Przemka. - Nie chciałam Przemka stawiać w takiej sytuacji. Ufam mu i będę stała za nim murem - wyznała.

- Nie spodziewałem się tego i nie jestem zadowolony z tej sytuacji. Mam teraz za sobą dwie dziewczyny, które mi mówią, że mi ufają. To jest trudna decyzja, pójdę za głosem intuicji i proszę, aby osoba, która za chwilę odpadnie, nie miała do mnie pretensji - powiedział Przemek i zdecydował, że hotel opuści Oha.

Premierowe odcinki "Hotelu Paradise 4" od poniedziałku do czwartku o 20:30 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?

Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?
Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości