Gwiazdy

"Hotel Paradise 4". Maria rozbije jedną z par na chwilę przed Rajskim Rozdaniem?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta

Emocje po eliminacji Kuby i Kasi jeszcze nie opadły. Maria jest zagrożona, ponieważ na chwilę przed Rajskim Rozdaniem tylko ona nie ma pary. Single są najbardziej uprzywilejowani w hotelu, więc uczestniczka dostała możliwość wybrania trzech panów na randkę. Czy rzutem na taśmę zmieni układ sił w programie?

"Hotel Paradise 4." Randki Marii

Maria do tej pory stawiała na Kubę. To właśnie z nim chciała tworzyć relację i czuła się przy nim bezpiecznie. Niestety, Kuba i jego partnerka Kasia zostali wyrzuceni z rajskiego Zanzibaru. To ostatni moment, przed kolejną eliminacją, by Marysia znalazła nową parę.

Zaprosiła na randkę trzech panów - Miłosza, Darka i Łukasza. Choć chłopacy nie byli entuzjastycznie nastawieni do spotkania sam na sam z Marysią, to jednak ich partnerki poczuły się zagrożone. Obawiają się, że któraś z nich zostanie porzucona podczas Rajskiego Rozdania.

Tymczasem relacja Wiktorii i Miłosza coraz bardziej się zacieśnia. Nie da się ukryć, że między tym dwojgiem coraz bardziej iskrzy. - Robimy kolejne kroki w naszej znajomości. Chcę w tym być, nie chcę nic zmieniać, naprawdę. Jestem teraz szczęśliwy - powiedział zadowolony Miłosz.

Rajska Wyrocznia w "Hotelu Paradise"

Tuż przed eliminacją przyszedł czas na Rajską Wyrocznię. To moment kiedy uczestnicy mogą zadać jedno pytanie Klaudii El Dursi. Prowadząca może udzielić im odpowiedzi: "tak", "nie" lub "nie wiem".

Darek był ciekawy, czy jego partnerka Natka przytulała się do Łukasza, gdy z nim spała. Przekonał się, że nic takiego nie miało miejsca. Z kolei Wiktoria chciała wiedzieć, czy Natka i inni uczestnicy obgadują ją za plecami. Jej podejrzenia okazały się słuszne, ponieważ koledzy i koleżanki często rozmawiają na jej temat. Klaudia zapytała, czy Wiktoria mówi źle za jej plecami. Odpowiedź wyroczni była twierdząca.

Czy wiedza, którą zdobyli bohaterowie programu, wpłynie na wynik Rajskiego Rozdania?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Nowy hit na kolejny sezon "Hotelu Paradise"

Nowy hit na kolejny sezon "Hotelu Paradise"
Nowy hit na kolejny sezon "Hotelu Paradise"

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości