Gwiazdy

"Hotel Paradise 4". Łuki i Majkel walczą o Sarę. Kto odpadł na Rajskim Rozdaniu?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 4". Rozmowa Michała i Łukiego

Przed nami ostatnie w tym sezonie Rajskie Rozdanie. W grze pozostaną już tylko cztery pary, które będą się ubiegać o miejsce w finale. Emocje sięgają zenitu, ponieważ główna wygrana jest już prawie na wyciągnięcie ręki. Kto będzie musiał pożegnać się z programem?

"Hotel Paradise 4". Co się wydarzy w 56. odcinku?

Od kiedy Łuki i Michał wrócili na Rajski Zanzibar, uczestnicy boją się o swoją przyszłość. Skoro byli w stanie wyeliminować Przemka, jednego z najmocniejszych graczy, to reszta domowników nie może spać spokojnie.

Obaj panowie walczą o względy Sary. Choć na ten moment jest w parze z Michałem, to jednak Łuki za wszelką cenę chcę ją odbić. Chłopak czuje się rozżalony, że jako jedyny jest singlem, więc jego pozycja przed Rajskim Rozdaniem jest zagrożona. Łuki i Michał postanowili poważnie porozmawiać.

- Nie jestem w stanie rozbić żadnej z par. Sary nie będę zniechęcać do siebie, bo byłbym głupi, gdybym tak zrobił, a tez nie będę ciebie tutaj za rękę prowadził po Hotelu. Nie wiem, czego oczekiwałeś ode mnie - powiedział zdenerwowany Michał.

- Wiem, że jest między nami rywalizacja i już nie będę patrzył na nic. Niech każdy z nas się martwi o swoją d**ę - skwitował rozżalony Łuki.

Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise"

Na chwilę przed eliminacją wszyscy panowie musieli zmierzyć się w sportowej konkurencji, w której najważniejsza była siła mięśni. Jak wiadomo, w "Hotelu Paradise" każde zadanie niesie ze sobą poważne konsekwencje. Spodziewali się, że przegrana może wiązać się z karą, a wygrana z pewnym przywilejem. Na zwycięzcę w pokoju czekała zaskakująca niespodzianka. Co więcej - do programu dołączyła nowa para.

Podczas Rajskiego Rozdania obyło się bez zaskakujących zwrotów akcji: Łukasz wykorzystał swój immunitet, żeby bezpiecznie przejść do tygodnia finałowego z Naną, Miłosz podszedł do Wiki, Mateusz- do Vanessy, Majkel podszedł do Sary, a Janek - do Ingi. W tym momencie wszyscy czekali już na to, do kogo podejdzie Łuki. I tym razem obyło się bez zaskoczeń - on, tak jak kolega, z którym wrócił do programu, stanął za plecami Sary - ta jednak nie miała wątpliwości i zdecydowała się stworzyć parę z Majkelem. Tym samym to Łuki usłyszał, że ma 15 minut na opuszczenie "Hotelu Paradise".

Zobacz wideo: Konkurencja sportowa. Panowie dali z siebie wszystko

"Hotel Paradise 4". Konkurencja sportowa. Panowie dali z siebie wszystko
"Hotel Paradise 4". Konkurencja sportowa. Panowie dali z siebie wszystko
Przed nami ostatnie w tym sezonie Rajskie Rozdanie. Emocje sięgają zenitu, ponieważ główna wygrana jest już prawie na wyciągnięcie ręki.

Premierowe odcinki "Hotelu Paradise" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:35 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są również na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości