Gwiazdy

Nana źle się czuje po nocy z Łukaszem. Pierwsza taka sytuacja w 4. edycji "Hotelu Paradise"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 4". Nana i Łukasz

W 4. edycji "Hotelu Paradise" jeszcze nikt nie zdecydował się na tak odważny krok. Pomiędzy Naną a Łukaszem iskrzyło już od dawna. Z dnia na dzień coraz bardziej się do siebie zbliżali, aż wreszcie wybuchł ten ogień namiętności. Uczestnicy spędzili razem noc. Czy o poranku pożałowali tego, co zrobili?

Seks w "Hotelu Paradise"

Choć w poprzednich edycjach programu niejednokrotnie dochodziło do intymnych sytuacji, to jednak w tym sezonie do tej pory uczestnicy nie decydowali się na czułe zbliżenia. Nana i Łukasz jako pierwsi przetarli szlaki i spędzili razem upojne chwile. Tych dwoje już od dawna coraz śmielej okazywało sobie sympatię, więc nic dziwnego, że w pewnym momencie postanowili pójść o krok dalej.

- Noc, nie była taka ostra, bo to było takie pierwsze nasze zbliżenie, więc uważam, że było bardzo spokojnie, z szacunkiem - powiedział Łukasz.

Z kolei Nana o poranku czuła się dość nieswojo. Nie mogła odnaleźć się w nowej sytuacji.

- Nie wiedziałam, że te emocje mogą aż tak tutaj zadziałać, że dojdzie do takich rzeczy. Trochę mam takie mieszane uczucia do tego. Nie wiem, fajnie było, ale jednak wstałam rano i źle się czuję ze sobą. Ale podobało mi się i nie wiem, co powiedzieć - wyznała Nana.

"Hotel Paradise 4". Decyzja Nany i Łukiego

W konkurencji sprawnościowej zwyciężyli Wiktoria i Przemek. Jako wygrani mieli wytypować dwie osoby, które najgorzej poradziły sobie z zadaniem. Padło na Nanę i nowego uczestnika Łukiego. Nie spodziewali się jednak, że "przegrani" otrzymają moc wyeliminowania jednego z mieszkańców Hotelu.

Klaudia El Dursi powiedziała Nanie i Łukiemu, by podjęli niebywale trudną decyzję. Musieli wspólnie się zastanowić, który z panów opuści program. Debata trwała długo, ponieważ oboje mieli inne typy. Kto ostatecznie pożegna się z rajskim Zanzibarem? Tego dowiemy się już wkrótce.

Premierowe odcinki "Hotelu Paradise" emitowane są od poniedziałku do czwartku o godz. 20:35 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są również na Player.pl.

Zobacz wideo: "Hotel Paradise 4". Poranek Nany i Łukasz

"Hotel Paradise 4". Poranek Nany i Łukasza
"Hotel Paradise 4". Poranek Nany i Łukasza W 4. edycji "Hotelu Paradise" po raz pierwszy doszło do seksu. Nana i Łukasz postanowili się do siebie zbliżyć. Jak się czuli następnego dnia?

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości