Gwiazdy

"Hotel Paradise 4". Sara i Przemek zostaną parą? Jedna z osób niespodziewanie opuściła program

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Player.plSara i Przemek "Hotel Paradise 4"

Między mieszkańcami "Hotelu Paradise" zaczynają się tworzyć pierwsze poważniejsze relacje i powoli rodzą się uczucia. Przemek i Sara bardzo się do siebie zbliżyli. Tymczasem wszyscy uczestnicy wzięli udział w tajemniczej konkurencji. Przegrana osoba poniosła poważne konsekwencje.

"Hotel Paradise 4". Sara i Przemek

W poprzednim odcinku programu doszło do niespodziewanego zwrotu akcji. Przemek, który jeszcze do niedawna nie wyobrażał sobie być z nikim innym w parze niż z Launo, po jej odejściu, znalazł wspólny język z Sarą. Na wieczornej imprezie namiętnie się pocałowali na oczach pozostałych uczestników.

Problem tkwi w tym, że oboje są w parach. Przemek jest z Ingą, a Sara z Jankiem. Czy ktoś stanie im na przeszkodzie, by stworzyć nowy związek w Hotelu? Jedno jest pewne, po gorącym pocałunku, między tą dwójką jeszcze bardziej zacznie iskrzyć.

Z kolei Nana otrzymała tajemniczy list. Decyzja, którą będzie musiała podjąć, wpłynie na dalszy ciąg wydarzeń na rajskim Zanzibarze.

Zobacz wideo: Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?

Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?
Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?
Dzień Dobry TVN

"Hotel Paradise 4". Rajskie koło ryzyka

Klaudia El Dursi dba o to, by w Hotelu ani przez chwilę nie było nudy. W 41. odcinku show przygotowała dla uczestników konkurencję, w której nic nie zależało od nich, a od losu. Tym którym sprzyjała fortuna, wyciągnęli kopertę z dobrą informacją i otrzymali nagrodę. A ci, którzy mieli pecha, ponieśli poważne konsekwencje, czyli opuszczenie programu. Niestety los okazał się okrutny dla Miłosza. Na jego miejsce wszedł nowy uczestnik, Łukasz.

Premierowe odcinki "Hotelu Paradise 4" od poniedziałku do czwartku o 20:30 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości