Gwiazdy

"Hotel Paradise 4". Kasia rozbije jedną z par. Przemek na dobre zapomniał już o Launo?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise" odc. 40
"Hotel Paradise" odc. 40

W "Hotelu Paradise" emocje sięgają zenitu. Podczas ostatniego Rajskiego Rozdania odpadł Michał, ale na jego miejsce weszła Kasia. Singielka otrzymała od Klaudii El Dursi możliwość stworzenia pary z jednym z chłopaków. Tymczasem podczas wieczornej imprezy dojdzie do romantycznego zbliżenia. Jedna sytuacja zmieni bieg wydarzeń w programie?

"Hotel Paradise 4" - co się wydarzy w 40. odcinku?

W poprzednim odcinku "Hotelu Paradise" pojawiła się nowa uczestniczka - piękna brunetka o imieniu Kasia. Zaprosiła na randkę Mateusza i Łukasza, dzięki czemu mogła ich lepiej poznać. Jak to zwykle w "Hotelu Paradise" bywa, nic się nie dzieje bez przyczyny. Singielka w tym odcinku podejmie decyzję, który z panów zostanie jej partnerem. Tym samym Nana lub Vanessa trafi do singlówki. Jedna z nich będzie niezadowolona z obrotu sytuacji.

Zobacz wideo: Po "Hotelu Paradise" nie widzą świata poza sobą

Po „Hotelu Paradise” nie widzą świata poza sobą
Po „Hotelu Paradise” nie widzą świata poza sobą Karina i Marcin poznali się w programie "Hotel Paradise 3". Jak potoczyły się ich losy po powrocie z Zanzibaru?
Dzień Dobry TVN

Wieczorem uczestnicy postanowią rozładować emocje i wezmą udział w szampańskiej imprezie. Przemek da się ponieść zabawie, czego konsekwencje odczuje następnego dnia. Flirty i zmysłowe tańce sprawią, że dwójka mieszkańców Hotelu ewidentnie będzie miała się ku sobie. Choć wcześniej traktowali się po koleżeńsku, to teraz zacznie między nimi iskrzyć. Czy to sprawi, że zechcą zmienić swoje dotychczasowe pary?

"Hotel Paradise 4". Trudna konkurencja i romantyczna randka

Wszyscy uczestnicy wezmą udział w konkurencji związanej z poezją. Ta para, której pójdzie najlepiej, otrzyma w nagrodę romantyczną randkę. Podczas spotkania sam na sam wygrani jeszcze lepiej się poznają.

Na koniec świeżo upieczona singielka dostanie tajemniczy list. To, co w nim przeczyta, może mieć wpływ na dalsze losy mieszkańców "Hotelu Paradise".

Premierowe odcinki "Hotelu Paradise 4" od poniedziałku do czwartku o 20:30 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości