Gwiazdy

"Hotel Paradise 4". Którą parę rozbije nowy uczestnik?

Gwiazdy

Autor:
Michalina
Kobla
"Hotel Paradise", odc. 31. Michał i Vanessa rozmawiają o Mateuszu i ewentualnym przeparowaniu.

"Hotel Paradise", mimo tytułowej rajskości, najeżony jest mniej i bardziej spodziewanymi zwrotami akcji. Do tych drugich zaliczyć można przeparowanie, otwierające 31. odcinek 4. sezonu serii. Do pierwszych - bolesne zadanie, jakie Klaudia el Dursi wyznaczyła mieszkańcom hotelu.

W poprzednim odcinku na rajskiej wyspie wylądował Michał. 24-letni biznesmen, miłośnik siłowni i gry w tenisa wykorzystał niedyspozycję Przemka. Nowy uczestnik zabrał na podwójną randkę Klaudię Launo oraz Natalię, podczas gdy jego rywal zmagał się z opatrywaniem złamanej podczas zapasów na plaży ręki.

“Hotel Paradise 4”, odc. 31. Michał wykorzystuje sytuację

31. odcinek “Hotelu Paradise” otwiera decyzja Michała. Nowy uczestnik, jakby nie zdążył już wystarczająco namieszać, rozbija jedną z par. Z którą z uczestniczek - Klaudią czy Natalią - rozmawiało mu się lepiej podczas ostatniej randki? Michał wykorzystał kontuzję Przemka do cna - to właśnie jego parę rozbił, decydując się na Launo. “Zaryzykowałem, co z tego wyjdzie - zobaczymy” - skwitował nowy uczestnik.

Tymczasem "Oha" korzysta z wygranej w zgadywance i wybiera się na randkę z Miłoszem, do której najbardziej pasowałoby określenie… dziwna. Para spędza czas w wyłożonej płatkami róż sypialni i pije szampana. Czy ten anturaż wpłynie na jej emocje?

31. odcinek obył się bez zapasów, ale Klaudia el Dursi miała dla uczestników inne zadanie, które również skutkować mogło urazami. Tyle że emocjonalnymi, nie fizycznymi. W odcinku znowu pojawiły się magiczne pudełka, do których uczestnicy wrzucać musieli kartki. Tym razem celem zadania nie była ocena pozostałych mieszkańców, a swojej własnej relacji. Do wyboru były trzy kryteria - “Jest dobrze”, “chcę zmian”, “nie stworzymy razem pary”.

W międzyczasie Vanessa otwiera się przed jednym z uczestników. Ze wzajemnością. Widzowie mogą poznać trudną historię ich dotychczasowego życia. Wspólnie rozmawiają także na temat swoich obecnych partnerów. Michał wyznał Vanessie, że Sara będzie chciała zmienić parę. Zobacz szczegóły tej rozmowy:

"Hotel Paradise"  - Michał
"Hotel Paradise" - Michał

Emocji nie brakuje również Wiktorii. Jak wpłynęła na nią randka z Miłoszem? Czy czuje, że może mu ufać? Ewidentnie rozmowa z Mateuszem wskazuje na to, że Oha szuka dla siebie miejsca w nowej parze.

Oha i Mateusz
Oha i Mateusz Źródło: TVN

Na czym polega “Hotel Paradise”?

Grupa młodych, pewnych siebie osób, rajska wyspa, luksusowy hotel i zniewalająca Klaudia el Dursi - to właśnie ta, wybuchowa mieszanka stoi za sukcesem “Hotelu Paradise”. Show i zarazem 100 tys. zł. wygrać może tylko jedna para. Z tego właśnie powodu w każdym odcinku między uczestnikami dochodzi do istnych, miłosnych igrzysk oraz snucia złożonych intryg. Koleje odcinki oglądaj w już o 20:30 w TVN7 lub na player.pl

Zobacz także:

Autor:Michalina Kobla

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości