Gwiazdy

Inga Bartnikowska dołącza do "Hotelu Paradise 4". Nową uczestniczkę znacie z meczów reprezentacji Polski

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
TVN7Inga Bartnikowska

Inga Bartnikowska bez wątpienia zapewni sporo emocji widzom TVN7 oraz Player.pl. Tancerka z Gdańska dołączyła do "Hotelu Paradise 4", by zawalczyć o uczucia i nagrodę pieniężną. Co o niej wiemy?

"Hotel Paradise 4" - co dzieje się w programie?

Grupa młodych, pewnych siebie osób, rajska wyspa, luksusowy hotel i zniewalająca Klaudia el Dursi - to właśnie ta wybuchowa mieszanka stoi za sukcesem "Hotelu Paradise". Show i zarazem 100 tys. zł wygrać może tylko jedna para. Z tego właśnie powodu w każdym odcinku między uczestnikami dochodzi do istnych, miłosnych igrzysk oraz snucia złożonych intryg.

Już wkrótce na rajskiej wyspie znowu zawrze. Do programu wchodzi właśnie nowa uczestniczka, która może nieźle namieszać.

"Hotel Paradise 4". Kim jest Inga Bartnikowska?

Inga Bartnikowska to 26-letnia tancerka, cheerleaderka i absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego. Występuje na meczach reprezentacji Polski w siatkówce, koszykówce oraz na innych eventach sportowych czy festiwalach muzycznych. Tańczy od 6. roku życia. Trenowała taniec towarzyski, potem przeszła na hip-hop i dancehall. Występowała również w teatrze. Kocha stać przed obiektywem.

Brała udział w wielu sesjach zdjęciowych. Na swoim koncie ma okładkę CKM. Otwarta, spontaniczna i optymistycznie nastawiona do życia. Uwielbia poznawać nowych ludzi i dzielić się z nimi swoją pozytywną energią. Nie boi się wyzwań. Uważa, że gdy człowiek się nie rozwija, to zaczyna się cofać. Inwestuje więc w kursy i stawia na samorozwój. Jej pasją są podróże. Twierdzi, że najczęściej można spotkać ją w samolocie.  Przez kilka lat mieszkała w Hiszpanii. Wyjechała tam za swoją miłością.

Jej ideał to brunet o ciemnych oczach i ciemnej karnacji. Nie musi być wysoki, ale ważne by był zadbany, dobrze zbudowany i lubił sport. Jej zainteresowanie wzbudzi zabawny, uśmiechnięty, uczuciowy, szalony, pomocny, ambitny i zdolny do kompromisów mężczyzna. Umiejętność gotowania będzie dodatkowym atutem. 

"Hotel Paradise 4" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki "Hotelu Paradise 4" od poniedziałku do piątku o 20:30 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: Dlaczego Krystian unika ekipy z "Hotelu Paradise"? "Relacje troszeczkę oziębły po programie"

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

Pozostałe wiadomości