Gwiazdy

"Hotel Paradise": zaskakujący powrót. Zemsta wisi w powietrzu?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Lackowska
Hotel Paradise: uczestnicy parodiują Klaudię El Dursi
Hotel Paradise: uczestnicy parodiują Klaudię El Dursi

Po wyjątkowo emocjonującym odejściu Launo nastroje pozostałych uczestników wyraźnie się obniżyły. To kolejna sytuacja, kiedy przypominają sobie, że w Hotelu Paradise nic nie da się ani zaplanować, ani przewidzieć. Czy kolejny dzień również przyniesie niespodzianki?

Janek wraca do "Hotelu Paradise"

Po tym, jak Launo odpadła z "Hotelu Paradise" pozostali uczestnicy zdawali się potrzebować chwili przerwy od emocji. Poranek upływał leniwie na rozmowach i planowaniu kolejnego rajskiego rozdania. I kiedy padły już pierwsze deklaracje, kto z kim i na jak długo się zwiąże, niebo nad Zanzibarem zmąciło głośne "Co jest ekipa?" - wykrzyczane przez Janka. I choć nie do wszystkich od razu dotarło, że właśnie pojawił się nowy-stary uczestnik, to już po chwili wszyscy witali go z uśmiechem (mniej, lub bardziej szczerym).

Jego powrót, choć ucieszył Wiktorię, w Miłoszu wzbudził lęk. Dlaczego? No cóż, to właśnie ich decyzja sprawiła, że Janek kilka tygodni temu opuścił rajską wyspę. Czy będzie chciał się mścić? Trudno powiedzieć. Zanim się jednak tego dowiemy, wszystkie pary musiały zmierzyć się z zadaniem, w którym nagrodą dla zwycięzców (a mogło być ich wielu) była kąpiel w oceanie. Dla wszystkich, poza Jankiem. On miał otrzymać tajemniczą nagrodę specjalną.

Dziewczyny parodiują Klaudię El Dursi

Wieczorem, kiedy atmosfera nieco się już rozluźniła, uczestnicy postanowili sparodiować prowadzącą Hotel Paradise. I choć w zabawie brali udział wszyscy, to Inga i Sara wiodły prym. Umiejętności aktorskich trudno dziewczynom odmówić, mimo to Pan Lektor ma wątpliwości, czy dystans, który ma do siebie Klaudia wystarczy, żeby ten żart pozostał niezauważony.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości