Gwiazdy

"Hotel Paradise 4". Sara i Michał pójdą na randkę. Co się wydarzy podczas Puszki Pandory?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 4". Jaką taktykę ma Łuki?

Od kiedy Łukasz i Michał wrócili do "Hotelu Paradise", żaden z uczestników nie może czuć się bezpiecznie. Wyrzucili z programu Przemka i nie ukrywają, że mają na celowniku kolejne osoby. Zbliża się ostatnie Rajskie Rozdanie. Czy szczere odpowiedzi na pytania w czasie Puszki Pandory będą mieć wpływ na dalszy rozwój wydarzeń?

"Hotel Paradise 4". Co się wydarzy w 55. odcinku?

Wielkimi krokami zbliża się finałowy tydzień w "Hotelu Paradise". Obecne pary to Miłosz i Vanessa, Nana i Łukasz, Wiktoria i Mateusz oraz Sara i Michał. Łuki jest singlem i stara się o względy Sary, ale jak na razie bezskutecznie.

W tym odcinku programu mieszkańcy Hotelu zmierzą się w konkurencji sprawnościowej. Jednak na wygranych nie będzie czekać nagroda, a zaskakująca niespodzianka. Dziewczyna ze zwycięskiej pary pójdzie na randkę z Łukim. Niestety, singiel nie do końca będzie zadowolony z obrotu spraw, ponieważ liczył na romantyczne chwile sam na sam z inną uczestniczką.

Na randkę wybiorą się również Sara i Michał. Popłyną kajakiem w głąb lasu i będą się świetnie ze sobą bawić. Po tym, jak Przemek został wyeliminowany z gry, Michał ma okazję zbliżyć się do swojej nowej partnerki, z którą chce dojść do samego finału.

Zobacz wideo: Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?

Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?
Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"? Źródło: Dzień Dobry TVN

"Hotel Paradise 4". Puszka Pandory

To jeden z najbardziej emocjonujących momentów w "Hotelu Paradise". Podczas Puszki Pandory uczestnicy muszą zmierzyć się z trudnymi i niewygodnymi pytaniami. Tym bardziej, że między niektórymi mieszkańcami są niewyjaśnione konflikty. Michał i Łuki mają żal, że odpadli wcześniej z programu.

Czy Wiktoria i Miłosz spędzili razem noc? Kogo Łuki chce odesłać do domu? Kto najbardziej obawia się o swoją pozycję w show? Tego dowiemy się już wkrótce.

Premierowe odcinki "Hotelu Paradise" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:35 w TVN7. Wszystkie odcinki można obejrzeć również na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: Jak Michał czuje się po zemście na Przemku?

"Hotel Paradise 4". Jak Michał czuje się po zemście na Przemku?
"Hotel Paradise 4". Jak Michał czuje się po zemście na Przemku? To jeden z najbardziej emocjonujących momentów w "Hotelu Paradise". Podczas Puszki Pandory uczestnicy zmierzą się z trudnymi pytaniami.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości