Gwiazdy

"Hotel Paradise". Michał znajdzie w skrzynce czarnego motyla. Co to oznacza?

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch
Źródło:
Player.pl
"Hotel Paradise" odcinek 35. Przemek szczerze o relacjach z uczestnikami
"Hotel Paradise" odcinek 35. Przemek szczerze o swoich relacjach

W 35 odcinku programu "Hotel Paradise 4" uczestnicy otrzymają zadanie, aby jak najlepiej się poznać. Mimo ogromnych starań, nie każda para wyjdzie zwycięsko z zabawy. Sprawdź, kto będzie musiał ponieść poważne konsekwencje?

"Hotel Paradise" – co działo się w 34 odcinku?

Każdy uczestnik programu ma zaledwie kilka dni, by odnaleźć swoją drugą połowę i zapewnić sobie przetrwanie. Para, która przejdzie przez wszystkie próby, na koniec będzie musiała dokonać najważniejszego wyboru – zadecydować, ile wart jest jej związek.

W 34 odcinku, po Rajskim Rozdaniu i pojawieniu się nowej mieszkanki Ingi, Michał zwany Mike’iem obronił swój związek z Launo, co nie podobało się Przemkowi. Mateusz połączył się z Naną, a jego dziewczyna Sara – powędrowała do Przemka. Ten, mimo pretensji do Launo, coraz śmielej zerka w stronę Ingi. Powiedział nawet, że będzie "atakował". Póki co, nowa dziewczyna związana jest z Łukaszem. Singielką została Vanessa, mimo że Łukasz jej się podobał. Miłosz, odkąd wróciła Wiktoria, nie planuje zmian.

"Hotelu Paradise", 35 odcinek

Miłosz, po powrocie z randki z Wiktorią, z zachwytem opowiadał o tym, jak dobrze się bawili. Michał i Launo po swojej randce byli równie zadowoleni – jak powiedział mężczyzna, dziewczyna na pewno zostanie mu w głowie.

Rajską atmosferę przerywa niespodziewane pojawienie się listu: "Drodzy, macie szansę dużo lepiej się poznać, kiedy nikt inny wam nie przeszkadza. Panowie, porozmawiajcie w sypialniach ze swoimi partnerkami i dowiedzcie się o nich jak najwięcej. Potraktujcie te rozmowy bardzo poważnie. Singielki ten list nie dotyczy".

Po przeczytaniu listu uczestnicy Hotelu Paradise zabrali się do pracy. Na początku padały podstawowe pytania – o wagę, wzrost, wiek, miejsce zamieszkania czy kolor oczu. Gdy uczestnikom zaczęły kończyć się pomysły, pytali o preferencje związkowe i seksualne. Przemek wyjawił Sarze, że jego zdaniem nie warto dawać drugiej szansy, natomiast Launo przyznała się partnerowi, że nie toleruje zdrad. Następnie wszyscy udali się na wspólną imprezę, która według niektórych uczestników była jedną z najlepszych do tej pory.

Co przyniesie poranek w "Hotelu Paradise"?

Przy śniadaniu uczestnicy powtarzali odpowiedzi na pytania, które zadawali sobie wieczorem. Dopytywali też o szczegóły, dzięki którym Inga dowiedziała się, że Łukasz zdradził jedną ze swoich partnerek.

Rozmowy przerwało pojawienie się Klaudii El Dursi, która zabrała ze sobą tylko mężczyzn, a następnie zaczęła im zadawać pytania dotyczące partnerek. Panowie, po każdej dobrej odpowiedzi odsuwali się od stolika ustawionego na środku plaży, po każdej złej – przybliżali. Po zakończeniu gry, najbliżej stolika znalazł się Michał. Otworzył skrzynkę, która znajdowała się na meblu i znalazł w niej czarnego motyla. Niestety oznaczał on, że jego partnerka musi opuścić program. Co gorsza – to na nim spocznie obowiązek poinformowania Launo o jej odejściu.

Wszystkie odcinki programu "Hotel Paradise" dostępne są na stronie Player.pl

Zobacz video:

"Hotel Paradise" odcinek 35. Vanessa opowiada o swoich preferencjach
"Hotel Paradise" odcinek 35. Vanessa szczerze o relacjach z uczestnikamiVanessa w 35 odcinku "Hotelu Paradise"

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło: Player.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości