Gwiazdy

Hotel Paradise 3: Karolina wyeliminowała jednego z uczestników. Zastąpił go nowy singiel

Gwiazdy

TVN7

Po wczorajszym, zaskakującym rajskim rozdaniu uczestnicy świętują razem z Olą. Paradoksalnie dziewczyna zyskuje tym samym nie przyjaciół, a wrogów. Karolina odjeżdża z Hotelu Paradise, jak się jednak okazuje, to jeszcze nie koniec jej przygody z programem.

Hotel Paradise 3: Klaudia czeka na Karolinę przed hotelem

Ostatni odcinek zakończył się, kiedy samochód odwożący Karolinę zatrzymał się obok prowadzącej i stojącego u jej boku tajemniczego mężczyzny. Kim jest? Jaka będzie jego rola w programie i wreszcie dlaczego spotyka się z Karoliną, która właśnie odpadła z programu? Okazuje się, że dziewczyna dostaje szansę, żeby odmienić losy uczestników Hotelu Paradise. Szybko okazuje się, że towarzyszący Klaudii El Dursi chłopak to nowy uczestnik, który ma w programie zastąpić jednego z obecnych mieszkańców Hotelu Paradise i to właśnie Karolina ma wskazać, którego. – Wybieram osobę, która dzisiaj bardzo nacisnęła mi na odcisk - powiedziała bez wahania. Skazała tym samym Kamila na zakończenie przygody z programem.

Kamil z "Hotel Paradise 3": "Czuję się niekomfortowo, kiedy dziewczyna jest ode mnie wyższa"

W tym samym czasie uczestnicy próbowali zrozumieć motywacje Kamila. Co przekonało go do zmiany decyzji? Dlaczego postanowił uratować Olę, której los zdawał się być przesądzony? Argumenty, jakie podał sprawiły, że dosłownie opadły im ręce. Okazało się bowiem, że problemem był wzrost Karoliny.

- To nie jest związek. To jest program stary. Tu cię nikt nie będzie oceniał, że dziwnie wyglądasz przy niej - obruszył się Krystian.

Nowy uczestnik w "Hotel Paradise": kim jest Mariusz?

Kiedy Klaudia przedstawiła pozostałym uczestnikom decyzję Karoliny próżno było szukać na ich twarzach smutku. Z Mariuszem bardzo szybko złapali wspólny kontakt. Świetnie zbudowany przystojniak błyskawicznie zwrócił na siebie uwagę pań. Jak się okazało, nie zawsze wyglądał tak dobrze. - Miałem masę kompleksów, natomiast odkąd zmienił się mój wygląd, nabrałem pewności siebie - przyznał.

Jak potoczą się jego losy w programie? Trudno powiedzieć, "Hotel Paradise" już nie raz zaskakiwał swoich mieszkańców. Póki co plan Mariusza jest jednak prosty. – Do "Hotelu Paradise" przyjechałem, żeby przeżyć przygodę życia i zabawić się, jak nigdy dotychczas - podsumował.

Dziewczyny walczą o chłopaków

Kilka ostatnich zadań skierowanych było do mężczyzn. To oni walczyli o względy swoich partnerek, przyszedł więc czas, kiedy role się odwróciły. Pierwsze zadanie nie tylko postawiło panie w nieco niezręcznej sytuacji obnażając ich słabości, ale także zdradziło, że niespodzianka, którą przygotowała im Karolina to nie koniec zmian, które czekają ich w "Hotelu Paradise". W programie pojawi się bowiem nowa uczestniczka. Partner dziewczyny, która najwolniej uplotła własny kosz na owoce, mógł pójść na randkę z tajemniczą nieznajomą. Natalia, Bibi, Ola i Sara nie dały swoim partnerom szans na tę randkę. Starcie przegrała Luiza, tym samym to Krzysztof będzie miał okazję bliżej poznać nową mieszkankę hotelu.

Drugie zadanie przyniosło za to panom dużo radości - był to czas na prawdziwą ucztę wykonaną przez dziewczyny. Szybko okazało się, że nie mają zbyt wielkiego doświadczenia. Mimo to, panowie przyznali, że schabowe i pierogi przygotowane przez partnerki były pyszne.

Na koniec odcinka Mariusz otrzymał list. Nie mógł jednak podzielić się z uczestnikami jego treścią.

Zobacz wideo: Sonia w utworze "Oto raj":

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości