Gwiazdy

"Hotel Paradise 3". Jak mama Bibi ocenia jej udział w programie i co sądzi o Simonie?

Gwiazdy

Historia Bibi i Simona z "Hotelu Paradise 3" jest jak z filmu. Poznali się w reality show i połączyło ich wyjątkowe uczucie. Wiedzą, że chcą być razem także po zakończeniu programu. Czy Simon poznał już mamę Bibi, która jest jednocześnie jej najlepszą przyjaciółką?

"Hotel Paradise 3". Mama Bibi dumna z córki

Bibi, czyli Bogusława Brzezińska, będąc w "Hotelu Paradise 3" wielokrotnie mówiła o tym, że mama jest jej najlepszą przyjaciółką i to za nią tęskni najbardziej. W programie poznała Simona, z którym połączyło ją szczere uczucie, pielęgnowane także po powrocie z Zanzibaru do Polski.

Jak mama Bibi zareagowała na udział córki w reality show? – Moja mama na pewno jest dumna. Tym bardziej miło mi się tego słucha, jak mama dostaje od innych gratulacje. Wtedy bardzo się wzrusza i też jest jej bardzo miło, ale też było parę momentów w programie, za które pogroziła mi paluszkiem – zdradza Bibi w rozmowie z dziendobry.tvn.pl. – Pytała, dlaczego tak postąpiłam, co wtedy czułam. Ja tłumaczę, jak to wyglądało z mojej perspektywy – czasem też miałam gorszy dzień i trudno jest się pilnować tak, żeby na przykład czasem nie przekląć – dodaje.

Mama Bibi poznała Simona?

Pierwsze spotkanie mamy Bibi z Simonem odbyło się jeszcze w trakcie trwania programu. Oczywiście była to rozmowa online. Po zakończeniu "Hotelu Paradise 3" kontakt wciąż był jedynie na odległość.

- Mama bardzo lubi Szymona. Cieszy się, że w programie nie tylko udało mi się zajść tak daleko i mieć tylu przyjaciół, ale jeszcze do tego poznać takiego fajnego człowieka, taką osobę, z którą mogę coś kontynuować po programie – zauważa Bibi.

Pierwsze spotkanie Simona twarzą w twarz z mamą Bibi planowane jest na urodziny Bogusi. – Organizuję taki meeting rodzinny, na którym Szymon pozna wszystkich i wtedy na pewno będą mogli zgłębić relacje – zdradza.

Czy Simon ma tremę przed tym spotkaniem? – Nie, nie mam z tym problemu – stwierdza. Trzymamy zatem kciuki!

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości