Gwiazdy

Ola i Michał z "Hotelu Paradise 3" pokazali romantyczne zdjęcie. Są parą? "Potrafi mnie rozśmieszyć jak nikt inny"

Gwiazdy

Michał i Ola z Hotelu Paradise 3

Pojawienie się Michała w "Hotelu Paradise 3" i jego relacja z Olą należały z pewnością do najbardziej burzliwych momentów tej edycji. Uczestnicy poczuli się oszukani i postanowili przykładnie ukarać tę parę - przy pierwszej okazji wyeliminowali Olę z programu.

"Hotel Paradise 3". Ola i Michał są parą?

Wrzawa wokół znajomości Oli i Michała nie malała szczególnie, że kiedy Ola wróciła do Hotelu otrzymała szansę przywrócenia do programu jednej ważnej dla siebie osoby - bez wahania wskazała wtedy, że chciałaby, żeby to właśnie Michał znów pojawił się na rajskiej wyspie. Wtedy wygrał Simon i to jego partnerka (wyrzucona z programu przez Olę) otrzymała drugą szansę. Teraz okazuje się, że uczucie Oli i Michała przetrwało. W opublikowanym na Instagramie poście Ola rozwiała wszelkie wątpliwości. - Cieszę się, że rozpoczyna się najpiękniejszy etap w moim życiu u boku tego Pana - czytamy pod romantycznymi zdjęciami. - Jest prawdziwym mężczyzną, charakternym, a przy tym jest mega zabawny. Potrafi mnie rozśmieszyć jak nikt inny - dodała. Wygląda na to, że mimo wielu trudności udało im się zbudować bliską relację.

Fani do Oli: "Co PARADAJS złączył człowiek niech nie rozdziela"

Pod zdjęciami, które opublikowała Ola, pojawiło się wiele komentarzy, w tym od pozostałych uczestników programu. Serduszka pod postem zostawili Simon, Kornelia i Luiza, ale post zelektryzował także fanów pary.

  • Się cieszę, bo bardzo Was lubię i pasujecie do Siebie.
  • Co PARADAJS złączył człowiek niech nie rozdziela.
  • Mega się cieszę. Obyście byli szczęśliwi.

- czytamy.

"Hotel Paradise 3". Jakie plany mają Ola i Michał?

Ola nie ukrywa, że bardzo cieszy się z tego, że nareszcie może otwarcie mówić o tym, że jest w związku. - Ciężko jest ukrywać tak dużą cześć swojego życia, a niestety do końca programu nie mogliśmy się do tego przyznać. Do dziś nie wiem jakim cudem to właśnie na drugim końcu świata to wszystko tak wybuchło - wskazuje uczestniczka "Hotelu Paradise 3" w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

Przyznaje także, że wiedziała, że Michał wybiera się do programu. - Nie ukrywam, że bardzo liczyłam na to, że z nim stworzę tam parę, ponieważ odkąd go znam to bardzo mi się podobał, a w programie oprócz niego nikt nie zrobił na mnie takiego wrażenia. Pierwszy raz poczułam, że z nim nie musiałby to być układ koleżeński. Było to super uczucie, ale jak widać, opuściliśmy tym samym gardę i błyskawicznie się to wszystko skończyło - podkreśla Ola, która opowiedziała nam także, jaka była jej reakcja na to, że pozostali uczestnicy postanowili wyrzucić ją z programu:

Byłam w szoku, że to akurat mnie wytypowali do eliminacji. Wiedzieli, że jestem mocnym graczem, a w parze z Michałem na pewno stałabym się jeszcze większym zagrożeniem , więc była to dobra decyzja taktyczna z ich strony. Wtedy jednak czułam żal i smutek, ponieważ były takie osoby, jak Mariusz, Krzysztof czy Ewa, którzy nie mieli nawet punktu zaczepienia, by pozostać w programie.

Co teraz planują Ola i Michał? Jak widzą swoją przyszłość? - U nas wszystko jest bardzo dynamicznie. Ja zabieram Michała wszędzie, poznaję z moją rodziną, a on robi to samo. Jest naprawdę dojrzałym i opiekuńczym facetem, a jednocześnie ma tę nutkę szaleństwa, którą kocham. Planów większych na razie nie mamy. Chcemy cieszyć się z tego, co jest i działać spontanicznie - zdradza Ola.

Zobacz wideo: Hotel Paradise 3: Simon i Bibi wybierają Olę!

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości