Gwiazdy

Ostra kłótnia Basi i Krystiana w "Hotelu Paradise 3". Padły mocne słowa

Gwiazdy

Aktualizacja:

Wydawało się, że Basia i Krystian to para, której można być pewnym na sto procent. Im bliżej Rajskiego Rozdania, tym bardziej ta pewność zaczyna się rozmywać. Między Basią a Krystianem doszło do kłótni, w czasie której padły mocne słowa.

"Hotel Paradise 3" odcinek 21. – kłótnia Basi i Krystiana

Przed spotkaniem z Wyrocznią i podjęciem ostatecznych decyzji, które zostaną ujawnione podczas Rajskiego Rozdania, Luiza wybrała się na trzy randki. To ona otrzymała immunitet i to jej wybór może zmienić wszystko. Kiedy na spotkanie z nią wybierał się Krystian, nie pożegnał się z Basią. Dziewczyna już wcześniej zauważyła, że jej partner nie okazuje jej uczuć tak, jak kiedyś.

Kiedy Krystian znowu pojawił się w zasięgu jej wzroku, Basia wybuchła. – Wal się i nie przychodź do mnie – zwróciła się do Krystiana. Później padło kilka innych mocnych słów. Czy mogą one zaważyć na tym, co stanie się podczas Rajskiego Rozdania? Krystian nie sprawia wrażenia, jakby zależało mu na wyjaśnieniu nieporozumienia z Basią.

"Hotel Paradise 3" odcinek 21. - Rajskie Rozdanie

Z "Hotelem Paradise" niedawno pożegnał się Maurycy. Teraz program opuści któraś z dziewczyn. Luiza ma plan, aby w hotelu zaszły zmiany. Chce rozbić jedną z tych par, które są ze sobą najdłużej. Czy chodzi o Basię i Krystiana? Czy to Basia pojedzie do domu?

"Hotel Paradise 3" można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są także w Player.pl.

Zobacz wideo: Hotel Paradise | Sezon 3 | Odcinek 21 - Rajskie rozdanie | Zwiastun

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości