Gwiazdy

Nowa uczestniczka w "Hotelu Paradise 3" od razu rozbiła jedną z par. Kim jest i komu najbardziej zagrozi Sara?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Hotel Paradise 3

Po Rajskim Rozdaniu niemal wszyscy byli zadowoleni z tego, jak teraz wygląda układ sił w programie. Musiało więc nastąpić trzęsienie ziemi. Wywołała je nowa uczestniczka "Hotelu Paradise 3".

"Hotel Paradise 3" odcinek 17. – nowa uczestniczka

Po Rajskim Rozdaniu z powrotu do swoich partnerów cieszyli się Bibi i Simon, Basia i Krystian oraz Nathalia i Marcin. Nowa para to Ola i Krzysiek. Ona nie miała do tej pory szczęścia w związkach w Hotelu Paradise i czekała na mężczyznę, który ją zainteresuje. On dostrzega w niej coś więcej i chce ją poznać jeszcze bliżej. Z kolei para, którą tworzą Luiza i Maurycy, nadal jest nieodgadniona.

Przyszedł czas, aby do Hotelu Paradise wkroczyła nowa osoba - Sara. Pierwsze spotkanie i kryteria wyboru osoby na randkę były dość oryginalne. Panowie narysowali dla Sary swoje portrety. Później ona zobaczyła jedną z części ciała chłopaków, a na koniec mogła zadać każdemu z nich trzy pytania. Ostatecznie na randkę Sara udała się z Maurycym.

- Jest w moim guście. Dobrze nam się rozmawiało, ale zobaczymy. Nie dam się tak łatwo zbałamucić - stwierdził Maurycy po pierwszym spotkaniu z nową uczestniczką. Później Klaudia El Dursi poinformowała go, że może stworzyć nową parę z Sarą lub zdecydować, z kim innym powinna być. Maurycy postanowił opuścić Luizę i związać się z Sarą. Czy tak już zostanie?

"Hotel Paradise 3" odcinek 17 – kim jest Sara?

Sara ma 27 lat. Z wykształcenia jest dietetykiem klinicznym, ale od trzech lat pracuje jako stewardessa. Uwielbia biegać na długie dystanse.

- Moja uroda przyciąga facetów, szczególnie Polaków. Mam dość duże powodzenie, pewnie dlatego, że jestem egzotyczna - podkreśla nowa uczestniczka "Hotelu Paradise 3".

- Myślę, że największe wrażenie na facetach robią moje kształty. Mam odstające pośladki, uwielbiam swoje dziarki, uwielbiam swoje oczy - ich kolor. Jak byłam mała, to zawsze chciałam tak wyglądać, więc wygrałam - dodaje Sara.

Jaki jest jej ideał faceta?

- Wysoki brunet, lekko opalony, z zarostem. Musi mieć tatuaże - opisuje nowa uczestniczka show. Gdyby brać pod uwagę tylko to, można przypuszczać, że Sara i Maurycy długo nie będą parą. Wiadomo jednak, że "Hotelu Paradise 3" niczego nie da się przewidzieć.

Zobacz wideo: Zwiastun programu "Hotel Paradise 3"

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości