Gwiazdy

"Hotel Paradise". Mariusz pokazał się Oli nago: "Mi się wydaje, że on chce się czymś pochwalić, ale ja wolę nie patrzeć"

Gwiazdy

Player.pl

Mariusz jest nowym uczestnikiem w programie "Hotel Paradise". Mężczyzna zastąpił Kamila, którego wyeliminowała Karolina. Niedługo po dołączeniu do reszty uczestników otrzymał list z tajemniczym zadaniem. Musiał dobrze przyjrzeć się parom i wskazać dwie najsłabsze.

"Hotel Paradise". Mariusz dołączył do uczestników

Tego samego wieczoru na uczestników czekała kolejna niespodzianka - impreza w samych ręcznikach. Pary musiały wykazać się kreatywnością. Szybko zapomnieli o wstydzie. - Jest bardzo przewiewnie - śmiała się Luiza. Następnie przyszedł czas na bardzo pikantne kalambury. Wśród haseł nie brakowało tych bezpośrednio nawiązujących do seksu. Niestety część uczestników wykazała się brakiem wiedzy w tym temacie. Krystian przykładowo myślał, że ejakulacja dotyczy wyłącznie kobiet.

"Hotel Paradise". Mariusz i Ola - nowa para w programie

Po dołączeniu do programu "Hotel Paradise" Mariusz związał się z Olą. Do tej pory blondynka pozostawała obojętna na względny innych panów i nie udało jej się stworzyć poważniejszej relacji z żadnym z uczestników. Nowy partner zaskoczył ją nieco swoją otwartością, kiedy wszedł do pokoju nago. Tak też położył się obok niej i zasnął. - Cały czas odwracałam wzrok. Mi się wydaje, że on chce się czymś pochwalić, ale ja wolę nie patrzeć - mówiła lekko zawstydzona.

Na drugi dzień Mariusz musiał wskazać pary, które jego zdaniem są najsłabsze. Przed podjęciem decyzji skonsultował się z Krzysztofem. Ten przyznał, że Luiza pozostaje pod wpływem Oli, która ma bardzo silny charakter. Nathalia również nie miała za wiele dobrego do powiedzenia o koleżance z programu. - Twoja Ola nie dogaduje się z żadnym facetem - przyznała w rozmowie z Mariuszem.

W końcu przyszedł czas decyzji. Wtedy też Mariusz powiedział przy wszystkich, że w jego odczuciu dwójki, które mają najmniejsze szanse na stworzenie relacji to Sara i Krystian oraz Luiza i Krzysztof. To właśnie męskie połówki tych par udały się na randkę z nową uczestniczką. Na poznanie tajemniczej koleżanki zdecydował się również Mariusz, stawiając tym samym znak zapytania na jego związku z Olą. - Czy jestem zazdrosna? Nie, jestem raczej ciekawa - skomentowała dziewczyna.

Zobacz wideo: Sonia w utworze "Oto raj"

Zobacz też:

"Hotel Paradise 3": Karolina nieźle namiesza. Los jednej z uczestniczek jest przesądzony

Nowa uczestniczka "Hotelu Paradise 3" nie narzeka na brak zainteresowania panów. Co na to pozostałe dziewczyny?

"Hotel Paradise 3": Między Simonem i Bogusią pojawiła się kość niezgody. Chodzi o inną uczestniczkę

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości