Gwiazdy

Marcin z "Hotelu Paradise 3" przygotował dla Kary niespodziankę. Fani zachwyceni jego romantycznym gestem

Gwiazdy

instagram.com/marcin_grajoszek/

Związek Marcina i Kary z "Hotelu Paradise 3" rozkwita. Zakochani nie ukrywają już przed światem swoich uczuć. W mediach społecznościowych dzielą się czułymi zdjęciami i uchylają rąbka tajemnicy na temat swojej gorącej relacji. Teraz Marcin pochwalił się w sieci niespodzianką, jaką przygotował dla ukochanej. Co zrobił?

Marcin i Kara z "Hotelu Paradise 3"

Po zakończeniu 3. edycji programu "Hotel Paradise", Marcin Grajoszek i Kara Poita zdecydowali się wyjawić prawdę o swojej relacji i przypieczętowali swój związek romantycznymi wpisami na Instagramie. Teraz nie muszą się już ukrywać.

- Docieramy się, żeby było jak najlepiej między nami. Poznajemy się dopiero, znamy się w końcu około 5 miesięcy. Początek naszej relacji był fajny i tajemniczy, bo musieliśmy się ukrywać. Ekscytujące było to, że nie mogliśmy okazywać swoich uczuć publicznie. Teraz już jest droga otwarta - możemy zachowywać się, jak chcemy. Spotykaliśmy się u mnie albo w Warszawie, albo na spacerach w Opolu. Nie pokazywaliśmy, że jesteśmy parą, tylko przyjaciółmi - opowiadał Marcin Grajoszek.

Niespodzianka dla ukochanej

Niedawno Marcin pochwalił się na Instagramie romantyczną fotografią, a także zdradził, że zorganizował swojej wybrance małą niespodziankę. Uczestnik "Hotelu Paradise 3" postanowił zabrać Karę w klimatyczne miejsce w Opolu.

Niespodzianki są cudowne, szczególnie kiedy są robione przez najbliższe Ci osoby Zabrałem Karę nad cudowne jeziorko w Opolu - magiczny klimat

- napisał pod fotografią.

W dalszej części zdradził także, jak wspólnie planują spędzić ciepły wieczór. - Zaraz lecimy na wspólny trening, mamy nadzieję, że równie aktywnie spędzicie ten wieczór ananaski - dodał.

Urocze zdjęcie urzekło fanów. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Głos zabrała nawet prowadząca program - Klaudia El Dursi. - Ahh no cudnie - napisała. - Najpiękniejsza para na świecie - dodali fani.

Zobacz wideo: Marcin i Kara z "Hotelu Paradise" planują założyć rodzinę? "Bardzo chcę mieć syna, a później córkę"

Zobacz także:

"Hotel Paradise 3". Kara nie chciała uprawiać seksu w programie. "Stresowałam się, że mama i klienci z salonu będą to oglądać"

"Hotel Paradise 3". W dniu urodzin Bibi pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa. Simon: "Zawsze będę dbał o twoje szczęście"

"Hotel Paradise 3". Marcin i Kara planują założyć rodzinę? "Bardzo chcę mieć syna, a później córkę"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości