Gwiazdy

Krystian z "Hotelu Paradise 3" żałuje rozstania z Basią? "Może potrzebujemy jeszcze trochę czasu"

Gwiazdy

Barbara Pędlowska i Krystian Ferretti to zwycięska para "Hotelu Paradise 3". W programie połączyło ich gorące uczucie, jednak szybko okazało się, że będzie im trudno zbudować wspólną przyszłość. Czy Krystian żałuje rozstania z Basią? Czy ich drogi jeszcze kiedyś mogą się zejść?

"Hotel Paradise 3". Związek Basi i Krystiana

Związek Basi i Krystiana był bardzo burzliwy. Oboje nie ukrywali, że od początku coś ich do siebie ciągnęło, wiele było jednak chwil, gdy nie umieli się dogadać i poróżnić ich mogła nawet drobna sprawa. Swoją relację porównywali do tego, co dzieje się we "włoskim małżeństwie".

- Ogólnie jestem nerwowy i wybuchowy. Raczej moje partnerki powinny być spokojne i nie kłócić się ze mną, bo to jest tak, że jak zaczynam się kłócić o coś to jest wojna - przyznaje Krystian w rozmowie z dziendobry.tvn.pl. Czy zastanawiał się, z kim spróbowałby stworzyć parę, gdyby nie było Basi? - Bibi mi się podobała, bo była naturalna i na początku też Ola mnie pociągała, ale jeśli chodzi o charakter to zupełnie nie jest w moim stylu - zauważa.

Razem z Basią, Krystian przeszedł w programie długą drogę. Trudnym momentem było wyeliminowanie Basi. Kiedy to się stało, Krystian miał nadzieję, że to nie koniec i Basia zostanie przywrócona do programu. - Byłem prawie pewny, że wróci, bo wnosiła bardzo dużo do programu. Wszyscy ją kochali - nawet cała obsługa wybiegła, żeby się z nią pożegnać, więc to była postać, która po prostu musiała wrócić - ocenia Krystian. Tak też się stało, a odcinek, w którym zobaczyliśmy ich przywitanie przeszedł do historii "Hotelu Paradise".

Po powrocie Basi nie było jednak wyłącznie różowo. W tygodniu finałowym przeprowadzony został test znajomości par. Basia i Krystian nie wypadli w nim najlepiej. - Na początku programu, przez pierwszy tydzień rozmawialiśmy z Basią na tematy bardziej prywatne, np. ja mówiłem jej o mamie, ale postanowiliśmy więcej tego tematu nie poruszać, bo nie chcieliśmy o tym mówić publicznie. Minęły dwa miesiące i po prostu mogliśmy zapomnieć - wyjaśnia Ferretti.

"Hotel Paradise 3". Rozstanie Basi i Krystiana

Basia i Krystian dotarli do finału i dzięki pozostałym uczestnikom stanęli na "ścieżce lojalności". Ostatecznie Krystian postanowił podzielić się wygraną nie tylko z Basią, ale też z drugą finałową parą - Bibi i Simonem. Po powrocie do Polski wszyscy musieli na nowo ułożyć sobie życie.

- Byliśmy razem w Warszawie przez jakieś dwa, trzy tygodnie. Próbowaliśmy to jakoś skleić, pogodzić tę rzeczywistość po programie, jakieś nasze obowiązki, pracę itd., no, ale jak było widać w programie - nasze relacje były bardzo burzliwe. Codziennie się kłóciliśmy (...) Basia w programie mówiła jasno, że jest bardzo uczuciowa, potrzebuje dużo uwagi, dużo uczuć, a ja jestem tego kompletnym przeciwieństwem. Lubię się poprzytulać, ale nienawidzę, jeśli ktoś daje mi tego za dużo, bo wtedy się duszę. Nie mogliśmy się dopasować. Cały czas były kłótnie, nieporozumienia. (...) Postanowiliśmy, że lepiej będzie się przyjaźnić i nie kłócić, żeby w przyszłości mieć fajną relację, niż żeby stać się wrogami - wyjaśnia nam Krystian.

Czy teraz tego żałuje i chciałby, aby jego relacja z Basią była taka, jak w "Hotelu Paradise"? - Jeżeli naprawdę to było takie piękne uczucie, jedyne, które może być w życiu, to może potrzebujemy jeszcze trochę czasu. Mieć trochę przemyśleń i doświadczeń. Nie wiadomo, może za kilka lat znowu będziemy razem. Może ja jeszcze do tego nie dorosłem - podkreśla Krystian.

Zobacz wideo: Zwycięzcy "Hotelu Paradise 3"

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości