Gwiazdy

Krystian z "Hotelu Paradise 3" nie chce wiązać się na stałe? "Miałem dziewczyny, które były zaborcze i nie pozwalały mi imprezować"

Gwiazdy

Krystian Ferretti wraz z Barbarą Pędlowską to zwycięska para "Hotelu Paradise 3". Uczestnicy nie są jednak razem - ich drogi rozeszły się tuż po powrocie z Zanzibaru. W rozmowie z Kamilą Glińską z serwisu dziendobry.tvn.pl Krystian opowiedział o swoim życiu uczuciowym - nie spieszy mu się do stałego związku.

Krystian Ferretti o związkach

Finał "Hotel Paradise 3" z pewnością przejdzie do historii. Przez 15 tygodni widzowie zasiadali przed telewizorami, by dowiedzieć się, kto wygra program. Tym razem nie najważniejsze były miłość i pieniądze - wygrała przyjaźń. Krystian postanowił podzielić się nagrodą nie tylko z Basią, ale i z drugą finałową parą - Bibi i Simonem. Ostatecznie został jednak bez partnerki.

- W programie trudno było się otworzyć, bo były kamery, które krępują i wszystko było podsłuchiwane, ale może znajdę kobietę, na którą się otworzę i inaczej to będzie wyglądało - mówił w wywiadzie.

- Do tej chwili nie mogliśmy za bardzo pokazywać się z innymi kobietami, bo od razu ktoś napisałby, że zdradziłem Basię. Mimo tego, że chciałbym się wyszaleć, to wiem, że jak poznam dziewczynę, która zawróci mi w głowie, to się ustabilizuję. Fajnie, gdyby taka dziewczyna była na tyle otwarta, żebyśmy mogli się razem pobawić. Miałem takie dziewczyny, które były zaborcze i nie pozwalały mi imprezować - dodał.

Krystian Ferretti - jakiej kobiety szuka?

Choć Krystian nie szuka teraz poważnej relacji, to nie wyklucza stałego związku. Taka kolej rzeczy będzie możliwa, jeśli jego partnerka będzie równie szalona, co on.

- Dziewczyna dla mnie nie może być nudziarą. Musi lubić wychodzić, musi lubić zabawy i towarzystwo. Nie widzi mi się siedzenie w domu. Nie mam dzieci, więc co mam w domu robić. Lubię jak się w związku dzieje. Lubię sport, imprezy, więc chciałbym z nią wychodzić, a nie tylko z kolegami - powiedział nam Krystian Ferretti.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości