Gwiazdy

Wiemy, czym na co dzień zajmuje się Kornelia z "Hotelu Paradise". Nasza reporterka doceniła jej talent

Gwiazdy

Aktualizacja:

"Hotel Paradise" trwa w najlepsze, a uczestnicy show cieszą się coraz większą popularnością. Co o nich wiemy? Kornelia ma talent, który może pomóc jej w zrobieniu wymarzonej kariery.

"Hotel Paradise 3" coraz bardziej się rozkręca. Za nami już pierwsza Puszka Pandory oraz pierwsze Rajskie Rozdanie. Do uczestników dołączyli nowi single, a to zburzyło dotychczasowy porządek w ekipie. Najbardziej przeżyła to Basia, ponieważ Patrycja rozbiła jej związek z Krystianem. Jak na razie tylko Simon i Bogusia wydają się budować stabilną relację.

"Hotel Paradise". Uczestnicy prywatnie

Nie od dziś wiadomo, że uczestnicy programów rozrywkowych oprócz miłości przed kamerami szukają też sławy. W dobie mediów społecznościowych nietrudno o popularność. Każdy z bohaterów "Hotel Paradise 3" prężnie działa na Instagramie. Tam gromadzą wokół siebie coraz większe grupy fanów. Reality show cały czas jest emitowane, więc uczestnicy chwilowo nie mogą zdradzać za wiele w sieci, ale widzowie nieustannie doszukują się nowych informacji o ich życiu prywatnym.

"Hotel Paradise" Czym zajmuje się Kornelia?

Kornelia była jedną z pierwszych mieszkanek rajskiego hotelu w "Hotel Paradise 3". Panowie z miejsca się nią zainteresowali. Nic dziwnego, że w pewnym momencie o jej względy zabiegało aż dwóch przystojniaków. Choć Kornelia nie brała wcześniej udziału w innych programach, to "Hotel Paradise 3" nie jest jej pierwszą stycznością z show-biznesem. Na co dzień dziewczyna jest makijażystką i jak udało nam się ustalić od ponad roku maluje Sandrę Hajduk - naszą show-biznesową reporterkę. Uczestniczka reality show poznała dziennikarkę przez wspólnego znajomego.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Hotel Paradise na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości