Gwiazdy

"Hotel Paradise 3". Uczestnicy zaskoczeni tempem romansu Marcina i Kary. "Dwie, jeszcze nikomu się to nie udało"

Gwiazdy

Aktualizacja:
TVN7

Ostatnie wydarzenia w "Hotelu Paradise" niejednego fana programu wprawiły w wielką konsternację. Z jednej strony pojawił się smutek po odejściu Bibi i złość na Olę, która do tego doprowadziła, z drugiej duma z postawy Kamila. Znalazło się też miejsce na ogromne zdziwienie, bo wydarzenia w sypialni Kary i Marcina nabrały wyjątkowego tempa.

Marcin do Krystiana: "Bardzo mocno się do siebie zbliżyliśmy"

Kiedy Krystian zobaczył, że Marcin całuje się z Karą przy hotelowym barze, nie krył zdziwienia. Zamiast jednak schować głowę w piasek i udawać, że nic się nie wydarzyło, postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i porozmawiać z kumplem. Nie czekając ani chwili podszedł do pary i wprost, przy Karze, powiedział, co o tym myśli: - Odkleiłeś się stary. Marcin był zaskoczony, jednak Krystian kontynuował: - Będzie jej przykro. Wiem, że jej nic nie obiecywałeś, ale będzie jej przykro. Pewnie będzie płakała, jak to zobaczy.

Dodajmy, że do tej pory Krystian był przekonany, że między Marcinem i Karą do niczego więcej nie doszło, jednak już za chwilę dowie się szokującej prawdy. - Bardzo mocno zbliżyliśmy się do siebie- przyzna Marcin. - Ale bardzo? - Bardzo, bardzo mocno.

To będzie dla Krystiana szok, postanowi się jednak upewnić, czy kumpel wie co robi. Marcin da mu do zrozumienia, że Kara jest dla niego ważna. - Stary, wymłóciłeś tu dwie, to się jeszcze nikomu nie udało - podsumuje.

Dziewczyny o zauroczeniu Marcina

W tym samym czasie o nowym związku w programie "Hotel Paradise" rozmawiały w jednej z sypialni dziewczyny. Zbliżenie Kary i Marcina zabolało obie, bo - mimo że chłopak nic nie obiecywał Nathalii - obie wiedziały, że dziewczyna się w nim zauroczyła i że miała do tego powody. Nie spodobało im się jednak, że Marcin tak szybko pocieszył się w ramionach innej, nie były też zachwycone postawą Kary. Obie przyznały, że ją lubią, jednak to, co zrobiła, było dla nich nie do zaakceptowania.

Zobacz wideo: Sonia w piosence „Oto Raj”

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości