Gwiazdy

Zaskakujący finał "Hotelu Paradise 3". Kto wygrał? "Jesteśmy w tym wszystkim razem"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Na ten moment czekali wszyscy fani programu "Hotel Paradise". Kto zwyciężył emocjonalną, pełną wzruszeń i śmiechu trzecią edycję show? Wielki finał za nami. Która para wygrała i kto zbił kulę?

"Hotel Paradise 3". Kto wygrał?

Takich emocji jeszcze nie było. Do wielkiego finału trzeciej edycji "Hotelu Paradise" trafiły trzy pary. Tego wieczoru o zwycięstwo walczyli Marcin i Kara, Basia i Krystian oraz Bibi i Siomon. Po burzliwej Pandorze uczestnicy wyeliminowali z programu Marcina i Karę. To oznacza, że do ścisłego finału weszły tylko dwa duety - Basia z Krystianem oraz Bibi i Simon, którzy byli ze sobą od początku.

O tym, kto zdobędzie 100 tys. złotych, również zadecydowali pozostali uczestnicy, którzy ustawili się za plecami pary, godnej zwycięstwa. Jak się okazało, w większości stanęli oni za parą numer jeden, kibicując ich relacji. Basię i Krystiana nazwali nawet Madre i Padre "Hotelu Paradise". Następnie szczęśliwcy stanęli na "ścieżce lojalności". Co wybrali, miłość czy pieniądze?

Teraz śmiało powiedzieć można, że w trzeciej edycji programu Hotel Paradise wygrała przyjaźń. Udowodnił to gest Krystiana, który rzucił kulą na 100 tysiącach po to, by podzielić nagrodę na czworo.

Bez tych osób nie stalibyśmy tutaj – powiedział, wskazując na Bibi i Simona. – Uważam, że to będzie bardzo sprawiedliwe, jeśli podzielimy się po równo. Doszliśmy tu razem, jesteśmy tu razem, jesteśmy w tym wszystkim razem

– wyjaśnił Krystian.

Skąd pomysł, by rozdzielić pieniądze na wszystkich finalistów?

- Na pomysł wpadłem w momencie kiedy Simon z Bibi, zamiast strategicznie wyrzucić nas, wyrzucili Sarę z Maurycym. Pomyślałem, że to było fair i warto byłoby się z nimi podzielić. Żeby zrobić show, fajnie było walnąć tą kulą – powiedział Krystian w rozmowie z Kamilą Glińską dla dziendobry.tvn.pl.

"Hotel Paradise 3". Przyjaźń poza programem

Przez cały pobyt na wyspie uczestnicy cenili sobie lojalność w wyborach podczas rajskich rozdań, a także podkreślali, istotę przyjaźni i relacji, jakie udało im się nawiązać. Po zakończeniu programu zgrana ekipa wciąż utrzymuje ze sobą kontakt.

- Nie ma takiej możliwości, żeby z tyloma osobami utrzymywać tak bliskie relacje, na co dzień. Cała ekipa się lubi, szanujemy się. Ja przychodziłem do programu i chciałem się pobawić, ale nie spodziewałem się, że poznam naprawdę fajne osoby. Byłem w szoku, że ludzie są tak kochani i otwarci – powiedział Krystian.

Zwycięzcy 3 edycji programu "Hotel Paradise" - Basia i Krystian - będą gośćmi piątkowego (4. czerwca) wydania Dzień Dobry TVN.

Zobacz wideo: Jakie plany ma Sara po "Hotelu Paradise"?

Zobacz także:

"Hotel Paradise 3". Nathalia dowiaduje się, co wydarzyło się między Karą a Marcinem. Padły przykre słowa

"Hotel Paradise 3". Kornelia i Krzysztof opuszczają program. "Nie chce mi się komentować. Jestem w opór zawiedziona"

"Hotel Paradise". Na czym polega finał i czym jest "ścieżka lojalności"? Kto może wygrać program?

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości