Gwiazdy

Czy Justyna z "Hotelu Paradise 3" jest gotowa na miłość? Zdradziła, co ją łączy z Krystianem

Gwiazdy

Justyna Michałowska z "Hotelu Paradise 3" wyznała, co ją łączy z Krystianem, który wygrał program. Okazuje się, że do dziś mają ze sobą kontakt i lubią spędzać razem czas. Czy uczestniczka reality show widzi szanse na to, aby koleżeńska relacja przerodziła się w głębsze uczucie?

Justyna z "Hotelu Paradise 3" jest gotowa na miłość?

Justyna Michałowska wzięła udział w 3. edycji "Hotelu Paradise". Choć na rajskiej wyspie spędziła tylko kilka dni, to dała się poznać widzom jako przebojowa uczestniczka z mocną osobowością. W programie nie udało się jej odnaleźć drugiej połówki, ale za to poznała wiele wspaniałych osób, z którymi się zaprzyjaźniła.

Kamila Glińska z dziendobry.tvn.pl w rozmowie z Justyną zapytała, czy jest gotowa na miłość. Okazuje się, że gwiazda "Hotelu Paradise" nie szuka na siłę partnera, ale jeśli miałby się on pojawić, to powinien posiadać określone cechy charakteru.

- Doszłam do etapu, w którym jestem szczęśliwa sama ze sobą. Żyję pełnią życia, nie potrzebuję drugiego człowieka do szczęścia. Ale gdybym znalazła kogoś, kto by mnie uszczęśliwił, nie będzie mnie ściągać w dół, będzie mieć takie samo poczucie humoru jak ja, będzie lubił podróże, romantyczne wyjścia do restauracji we dwoje, który będzie bardzo podobny do mnie i pogodzony sam ze sobą, żeby stworzyć coś jeszcze piękniejszego i jeszcze szczęśliwszego, to jak najbardziej - wyznała nam Justyna.

"Hotel Paradise 3". Co łączy Justynę i Krystiana?

3. edycję "Hotelu Paradise" wygrali Krystian i Basia. W programie wyznali sobie miłość i deklarowali, że po powrocie do Polski, będą chcieli dalej być razem. Niestety, związek nie przetrwał próby czasu, dlatego postanowili się rozstać i utrzymują koleżeńskie kontakty.

Obecnie Basia związała się z Krzyśkiem, którego także poznała na Zanzibarze. Natomiast Krystian ma świetny kontakt z Justyną. Czy między tą dwójką jest już coś więcej niż tylko przyjaźń?

- Krystian jest moim bardzo dobrym kolegą. Kiedy czasami przyjeżdżam do Warszawy w odwiedziny do znajomych czy na eventy, to spotykamy się. Zdarza nam się wyjść na obiad razem. Co będzie, nie wiem, ciężko mi stwierdzić. Na obecną chwilę jest moim dobrym kolegą, bardzo go lubię i dobrze mi się spędza z nim czas - powiedziała Justyna w rozmowie z dziendobry.tvn.pl

Choć Michałowska przyznała, że darzy Krystiana sympatią, to jednak na ten moment nie wyobraża sobie być z nim w związku. - Nie wiem, czy byłabym w stanie stworzyć relację z Krystianem po tym, co widziałam w programie i ze względu na lojalność wobec Basi. Moją zasadą życiową jest to, by nie brać facetów po koleżankach. Nie widzę sensu, żeby to zmieniać, ale nie wiemy, co przyniesie życie - stwierdziła uczestniczka "Hotelu Paradise".

Zobacz wideo: Justyna z "Hotel Paradise 3" mówi o hejcie

Zobacz także:

Czy Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieszkają ze sobą? "Mieliśmy bardzo trudne chwile"

Anna Dereszowska jest w ciąży. Zdjęcie brzuszka rozczula. "Trójka…. To jest przygoda"

Olga Frycz w podróży z małą Helenką. Podpowiadamy, czym zająć dziecko w samolocie

Autor: Justyna Piąsta

Reporter: Kamila Glińska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości