#Hot16challenge2. Sebastian Karpiel-Bułecka w góralskim stylu odpowiada na nominację Andrzeja Dudy

Gwiazdy

Sebastian Karpiela-Bułecka

Do akcji #hot16challenge cały czas dołączają kolejni nominowani. Wśród nich jest Sebastian Karpiel-Bułecka, który odpowiedział na wyzwanie rzucone mu przez prezydenta Andrzeja Dudę.

Sebastian Karpiel-Bułecka - #Hot16challenge

Prosto z Kościeliska, gdzie mieszka, muzyk nagrał swoją wersję słynnych już 16 wersów. Sebastian Karpiel-Bułecka do wzięcia udziału w akcji został nominowany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – Andrzeja Dudę.

Witojcie moi drodzy przede mną wyzwanie to jest hot sixteen challenge znacy mom zadanie coby zarapować piknie po góralsku bo to mowa przodków bo to gwara dziadków...

- rapował.

Muzyk wykonał zadanie w swoim stylu, z góralskim akcentem. Co ciekawe, podczas nagrania grał na dudach. Do wzięcia udziału w #Hot16challenge Sebastian Karpiel-Bułecka zaprosił: Dorotę Miśkiewicz, Grzegorza Turnaua, Mateusza Smoczyńskiego i Roberta Lewandowskiego.

Zobaczcie jego wersję #Hot16challenge2:

#Hot16challenge – o co chodzi?

Zasady akcji są bardzo proste. Artysta, który został nominowany w ciągu 72 godzin publikuje nagranie, w którym „rapuje” 16 wersów do dowolnego bitu. Następnie do wzięcia udziału wyzywa kolejne osoby, a to wszystko w szczytnym celu. Początkowo ideą było zebranie miliona złotych na rzecz walki z koronawirusem. Udało się to osiągnąć w 7 dni, ale zbiórka trwa nadal i dołączają do niej kolejne osoby. Do tej pory na jej koncie uzbierano prawie 2,5 mln złotych.

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska