Gwiazdy

Horoskop dla Roberta Lewandowskiego. Czy otrzyma Złotą Piłkę?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Fot. alphaspirit/ Getty Images

Naczelny snajper i jednocześnie kapitan polskiej reprezentacji, czyli Robert Lewandowski jest już na czołówkach największych niemieckich periodyków, a niebawem ma szansę być numerem jeden jeśli chodzi o sportową prasę na świecie. W ambitnych zamierzeniach teraz szczególnie sprzyjają mu układy planet. Czy Robert Lewandowski zdobędzie Złotą Piłkę?

Jaki jest horoskop Roberta Lewandowskiego? To Lwie Serce!

Robert Lewandowski urodził się 21.08.1988 roku w Warszawie, co sprawia, że jest on pod opieką walecznego i honorowego znaku Lwa. I to w nie byle jakiej konfiguracji! Kapitan narodowej drużyny piłki nożnej ma w swoim horoskopie koniunkcję Słońca z królewską gwiazdą stałą Regulus, zwaną Sercem Lwa! Jest to jedna z najbardziej dobroczynnych i prestiżowych gwiazd według reguł starożytnej astrologii perskiej. Kto urodził się w jej blasku ma przed sobą życie pełne zaszczytów, bogactwa i sławy przynależnej władcom świata, czego oczywiście Robertowi nie brakuje. Według tradycji astrologicznej, Regulus obdarza swoich podopiecznych nieśmiertelną chwałą , walecznością, odwagą w każdej sytuacji, ale również szlachetnym charakterem, uczciwością i szacunkiem dla przeciwników.

Wszystko na to wskazuje, że dzięki królewskiej konfiguracji Robert wejdzie na stałe do panteonu najjaśniejszych gwiazd piłki nożnej w historii tej dyscypliny i to nie jest jego ostatnie słowo.

Mars, który jest planetą najważniejszą w horoskopach sportowców znajduje się u kapitana drużyny w znaku Barana, co daje mu niespożyte siły, zawziętość i upór w dążeniu do celu. Trudne tranzyty na Marsie, które powodowały u Roberta nawracające kontuzje, są już poza nim.

>>> Zobacz też: Arkadiusz Milik: "Dużo mam do udowodnienia"

Księżyc w znaku Strzelca dobitnie świadczy o tym, że Robert jest typem żartownisia, ma w sobie wiele optymizmu, jest skory do robienia dowcipów, mimo ogromnej kariery trzyma do siebie dystans i ceni sobie dobry figiel, nawet kiedy dotyczy to jego osoby. Z pewnością nie grożą mu uderzenia wody sodowej i nigdy nie będzie wymagał od otoczenia oddawania mu hołdów.

Merkury w znaku Panny mówi o oszczędności piłkarza. Nie jest on osobą wydającą krocie na zbędne luksusy. Robert woli solidne inwestycje i trwałe lokaty. W kwestiach pieniędzy i zarobków bywa bardzo skrupulatny i nie pozwala sobie na lekceważenie tej sfery życia. Dzięki temu układowi Robert jest wytrwały, obowiązkowy i umie się odnaleźć nawet w bardzo skromnych warunkach.

Robert Lewandowski - czuły partner, oddany ojciec

W horoskopie Roberta Lewandowskiego, Wenus znajduje się w rodzinnym i czułym znaku Raka. To świadczy o tym, że naprawdę ważne, intymne sprawy lubi zostawiać tylko dla siebie. Więź z najbliższymi i rodziną jest dla niego istotniejsza niż kariera. Jest to mężczyzna, na którym można polegać, który łatwo nie zmienia uczuć i z troskliwością pielęgnuje swoje emocje. Relacje z żoną, córeczką, bliskimi są dla niego esencją życia. Bezpieczeństwo rodziny to jedyna sprawa, która potrafi mu spędzić sen z powiek.

Horoskop Roberta Lewandowskiego

Przed Robertem Lewandowskim najlepsze dni w sportowej karierze! Dzięki doskonałym, wspierającym go tranzytom wystarczy, że napastnik z numerem 9 na koszulce znajdzie się na boisku, a piłka sama go szuka. Szczęśliwe układy w horoskopie piłkarza sprawiają, że praktycznie mecz za meczem wzmacnia on swoją pozycję w świecie piłki nożnej! Doskonale znamy przykłady, w których zdawać by się mogło, wspaniałego fachowca prześladuje pech, czyli nierówność na boisku, poprzeczka, słupek czy niecelne podanie. W przypadku Roberta o niczym takim nie ma mowy! Wszystko gra na jego korzyść i tak będzie, aż do końca jesieni. Ognisty trygon, który tworzy w jego horoskopie Słońce, Księżyc i Mars zostanie zasilony w drugiej połowie listopada wpływem szczodrobliwego Jowisza. To doskonała prognoza na końcówkę roku 2019! Według wszelkich wskazań Robert Lewandowski jest u szczytu swojej kariery zawodowej i jeśli nie otrzyma prestiżowego wyróżnienia właśnie teraz, to chyba już nigdy . Układy planet będą wyjątkowo korzystne i wygląda na to, że Złota Piłka trafi w jego ręce.

Astrolog Merkurja

Merkurja na facebooku

>>> Zobacz też:

Autor: Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości