Gwiazdy

Honorata Skarbek zdradza sekret swojej diety. Gwiazda w dwa miesiące zrzuciła 11 kilogramów

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Honorata Skarbek w czasie kwarantanny skarżyła się na brak ruchu i nadprogramowe kilogramy. Artystka ze względu na złe samopoczucie wzięła sprawy w swoje ręce i zaczęła się odchudzać. W ciągu dwóch miesięcy pozbyła się 11 kilogramów. Jak to zrobiła?

Honorata Skarbek – leniwy czas kwarantanny

Honorata Skarbek jeszcze przed rozpoczęciem kwarantanny regularnie ćwiczyła pod okiem trenera personalnego, a kobiecych kształtów pozazdrościć jej mogła niejedna kobieta. Gwiazda przyznała, że czas lockdownu nie wpłynął pozytywnie na jej zdrowie i samopoczucie. Honorata podczas domowej izolacji zamieniła aktywny tryb życia na wygodną kanapę, jedzenie na wynos i słodkie przekąski. Wokalistka w filmiku opublikowanym na YouTubie zdradziła, że tegorocznej wiosny osiągnęła rekordową wagę. Przy wzroście 174 cm ważyła 71 kg.

Wszystko tak naprawdę zaczęło się od przymusowej kwarantanny. Człowiek się zupełnie rozleniwiał. Jadłam ogromne ilości jedzenia. Byłam zmęczona, ospała, bez energii, miałam ogromne migreny. Moje stany depresyjno-lękowe o wiele bardziej się pogłębiły. Domyślam się, że sposób niezdrowego żywienia miał na to ogromny wpływ

– powiedziała.

Jak schudła Honorata Skarbek?

Honorata Skarbek postanowiła walczyć ze złym samopoczuciem. Gwiazda zaczęła zdrowiej się odżywiać, a przede wszystkim zwracać uwagę na jakość produktów. Jak przyznała, nie była na żadnej konkretnej diecie, jadła to, co chciała i starała się unikać węglowodanów oraz produktów z laktozą. Dodatkowo powróciła do sportu. Wokalistka zaczęła codziennie biegać po 5 km.

Nie jadłam ryżu, makaronu, ziemniaków. Moja dieta była ustawiona przeze mnie, ale opierała się na białkach i tłuszczach. Opierałam się na moich doświadczeniach z lat poprzednich i słuchaniu swojego organizmu. Zupełnie zrezygnowałam z cukru, chyba że w owocach

– mówi Skarbek.

Ponadto gwiazda odstawiła także kawę i alkohol. Zdrowe nawyki i aktywność sportowa szybko dały o sobie znać. Wokalistka w ciągu dwóch miesięcy schudła 11 kilogramów. Pod filmikiem gwiazdy pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani zachwyceni byli metamorfozą piosenkarki i przyznali, że jest ona ich inspiracją.

Dałaś mi dużo motywacji

- napisała jedna z internautek.

Honorata Skarbek na scenie Dzień Dobry TVN z utworem "Desire". Zobacz wideo:

Zobacz także:

Magda Jankowska topless w "Hotelu Paradise 2". Fani: "Cudowna figura i mądra dziewczyna"

Sztuka bonsai. Jak stworzyć miniaturowe drzewko?

Mastercard OFF CAMERA - festiwal kina niezależnego, w którym każdy może uczestniczyć

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości