Honorata Skarbek w mocnych słowach o gwiazdach Internetu. "Nie jest to wartościowe"

Autor:
Oskar
Netkowski
Honorata Skarbek wraca z nowym singlem

Honorata Skarbek wraca z nowym singlem "Recepta". Fani piosenkarki od dawna czekali na ten moment. W Dzień Dobry TVN gwiazda opowiedziała o procesie twórczym i przesłaniu, jakie niesie za sobą utwór. Niektóre gwiazdy będą mogły poczuć się dotknięte jego tekstem. Dlaczego?

Honorata Skarbek i jej "Recepta"

Utwór Recepta ma mocny tekst, ponieważ krytykuje świat pseudogwiazd, który łączy się z Internetem, a przecież to właśnie on sprawił, że Polska poznała Honoratę Skarbek.

- Zaczynając działalność w Internecie, nigdy w życiu nie miałam na celu stania się osobą popularną, gwiazdą. Robiłam to, co sprawiało mi frajdę. Przez czystą pasję i miłość do muzyki udało mi się wykreować odbiorców, do których trafiałam. Dzisiaj jest trochę na odwrót, jest mnóstwo osób, które chcą być popularne w sieci. Nie jest to wartościowe - mówiła artystka.

- Śpiewam w tej piosence, że sama chcąc nie chcąc stałam się części tego świata. Pokazuję swoją prawdziwą stronę, której ludzie nie dostrzegają - podkreśliła.

Honorata Skarbek w utworze “Recepta”
Honorata Skarbek w utworze “Recepta” Źródło: Dzień Dobry TVN

Kim jest Honorata Skarbek?

Honorata Skarbek jest na scenie muzycznej już 10 lat. Była jedną z pierwszych osób w Polsce, która zyskała popularność za pośrednictwem Internetu. Swoją karierę zaczynała jako blogerka. Kiedyś nazywano ją nawet polskim Justinem Bieberem, bo on jako jeden z pierwszych na świecie zyskał popularność w sieci. Przypomnijmy, że piosenkarka występowała jako suport na jego pierwszym koncercie w Polsce.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości