Gwiazdy

Honorata Skarbek o swoim nowym teledysku: "Nakręciłam go sama telefonem" - live DDTVN

Gwiazdy

Aktualizacja:

Nowy singiel, niskobudżetowy teledysk, początki kariery, marzenie o własnej książce. To tematy kolejnego wakacyjnego live’a, którego poprowadziła Gabi Drzewiecka. Jej gościem była Honorata Skarbek, która odpowiedziała na wszystkie nurtujące Was pytania.

  • Wakacyjne live Dzień Dobry TVN
  • Premiera singla „YIO”
  • Teledysk na Ibizie kręcony telefonem
  • Jedna z najbardziej wpływowych influencerek
  • Marzenie o własnej książce

Wakacyjne live Dzień Dobry TVN

Od 25 czerwca, w wakacyjne dni powszednie, reporterzy Dzień Dobry TVN zapraszają Was na wirtualne spotkania na żywo z ciekawymi gośćmi w rozmaitych miejscach.

Premiera singla „YIO”

Kolejną gwiazdą, której mogliście zadawać pytania na naszym Instagramie była Honorata Skarbek, z którą Gabi spotkała się w kawiarence Dzień Dobry TVN. Honorata na początku rozmowy zdradziła, że szykuje się do premiery swojego najnowszego singla. Utwór „IYO” ujrzał światło dziennie już wczoraj, czyli 31 lipca. Premiera została przewidziana na godzinę 15 na kanale Honoraty na Youtube.

Honorata zdradziła, że oryginalny tytuł piosenki powstał spontanicznie.

Szczerze mówiąc nie ma on szczególnej genezy ani szczególnego znaczenia. Ludzie doszukiwali się znaczenia tego słowa. My po prostu świetnie się bawimy. Jest to słowo, które pojawia się w refrenie.

- zdradziła wokalistka.

>>>Zobacz też: Tak mieszka Honorata Skarbek. Ma garderobę marzeń!

Niskobudżetowy teledysk

Ciekawostką jest, że klip został nagrany telefonem komórkowym! Pomimo tego, teledysk jest profesjonalny i bardzo estetyczny. Sama piosenka jest letnia i typowo wakacyjna. Jest śpiewana w języku polskim, ale nie tylko. Więcej Honorata powiedzieć nie chciała. Będzie to niespodzianka dla jej fanów.

Honorata zdradziła, że inspiracją do stworzenia piosenki był jej pobyt na Dominikanie.

Panował tam klimat latynoskich rytmów. Dużo muzyki w języku hiszpańskim, która kojarzyła mi się z takim motto „Carpe diem”. Stwierdziłam, że muszę zrobić taki numer. Kiedy wróciłam do Polski usiedliśmy z moimi producentami i w ciągu kilku godzin zrobiliśmy cały beat. Później moja koleżanka zaprosiła mnie na swój wyjazd panieński na Ibizę. Stwierdziłam, że wykorzystam ten moment na nagranie teledysku. Nie mogłam zabrać ze sobą mojej ekipy, wzięłam telefon, stabilizator i dobry humor. Zrobiłam to praktycznie bez budżetowo. Normalnie teledyski kosztują 15, 20 tys. Zł. Ja zrobiłam to praktycznie za darmo moim telefonem.

Honorata przyznała, że każda jej piosenka jest jej autorskim pomysłem.

Nikt nigdy nie narzuca mi pomysłu na piosenkę. Zawsze tworzę od początku do końca sama. Piosenki powstają podczas tzw. „burzy mózgów”. Spotyka się ze sobą kilka osób i każdy dorzuca coś od siebie. W ten sposób powstają super piosenki.

Jedna z najbardziej wpływowych influencerek

Honorata Skarbek nagrywa swoją muzykę do Internetu już od 10 lat. Wokalistka została uznana za jedną z najbardziej wpływowych influencerek. Honorata przyznała, ze lubi otaczać się ludźmi, którzy ją inspirują, od których może się czegoś nauczyć.

Lubię przebywać z osobami, które osiągnęły sukces, bo to mnie inspiruje i motywuje do działania.

Marzenia o napisaniu książki

Dla fanów Honorty mamy nie lada niespodziankę. Artystka przymierza się do napisania książki.

To było moje marzenie od zawsze. Kochałam pisać będąc już nastolatką. Na pewno kiedyś napiszę książkę, ale nie chcę tego robić w czasach, kiedy pisanie książek stało się sposobem na zarobienie i każdy pisze teraz książkę. To jest beznadziejne. Też nie chcę, ze ktoś robił to za mnie lub że będzie to wywiad rzeka. Zrobię to kiedy będą na to gotowa. Miałam już mnóstwo propozycji wydania książki, ale chcę zrobić to po swojemu.

-podsumowała Honorata.

Zobacz też:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Źródło: instagram.com/dziendobrytvn

Pozostałe wiadomości