Gwiazdy

Hollywoodzkie gwiazdy, które dorastały w bardzo biednych rodzinach. Wśród nich Leonardo Di Caprio i Charlize Theron

Gwiazdy

Aktualizacja:

Wielka kariera, blask fleszy i ogromne pieniądze. Dziś mówi o nich cały świat, lecz jeszcze kilka dekad wcześniej ich życie wyglądało zupełnie inaczej. Mowa o hollywoodzkich gwiazdach, które dorastały w biednych rodzinach. Kto odmienił swoje losy? O tym opowiedziała nam Ania Wendzikowska.

Gwiazdy z trudnym dzieciństwem

Patrząc na kariery światowych gwiazd, zazdrościmy im luksusów, pieniędzy i wygodnego życia. Często nie wiemy jednak, jak długą drogę musiały pokonać te osoby, aby znaleźć się w miejscu, w którym są obecnie.

Nie wszystkie znane osobistości karierę miały podaną na tacy. Poświęcenie, konsekwencja i chęć lepszego jutra motywowały je do działania. Ania Wendzikowska opowiedziała nam o hollywoodzkich celebrytach, którzy dorastali w bardzo biednych rodzinach. Swoją opowieść zaczęła od Charlize Theron. Jak przyznała, aktorka ma bardzo mocną historię - jako dziecko dorastała w biedzie na farmie w południowej Afryce. W tle była także dramatyczna historia. Mama gwiazdy w obronie własnej i córki zastrzeliła ojca alkoholika, który je zaatakował. Podczas jednego z wywiadów, jaki przeprowadziła nasza dziennikarka z Charlize, aktorka powiedziała: "Droga, którą przeszłam, jest szczytem zuchwałości. Byłam albo bardzo naiwna albo bardzo głupia, ale cieszę się z tego, bo dzięki temu jestem tu, gdzie jestem".

Wszyscy się mierzymy z trudnymi sytuacjami i kluczem do szczęśliwego życia oraz do sprawnego funkcjonowania jest to, żeby umieć z tych sytuacji wciągać wnioski i iść dalej

– powiedziała Anna.

Kolejną osobą, która wiele w życiu przeszła jest Jim Carrey. Ojciec aktora stracił pracę, a ten, by zarobić pieniądze na rodzinę, przestał chodzić do szkoły. Niestety to nie wystarczyło, rodzina straciła dom i musiała mieszkać w swoim vanie.

- Pracował jako woźny i jako ochroniarz, po to, żeby wspierać rodzinę. Co nie do końca się udało. On powiedział niesamowitą rzecz, że to go przekonało o tym, żeby iść w stronę swoich marzeń. To jest piękna inspirująca historia – dodała Ania.

Burzliwy etap dorastania

Kolejną osobą, o której wspomniała nasza dziennikarka jest Mark Wahlberg. W wieku 13 lat miał do czynienia z narkotykami, natomiast jako 15-latek miał już założoną kartotekę. W końcu został skazany na więzienie, w którym spędził 45 dni. Szczęśliwie udało mu się to wszystko odwrócić. Zrobił karierę muzyczną, a potem aktorską. Obecnie jest przykładnym mężem i ojcem. Bardzo mocno podkreśla swoją wiarę w Boga.

Ku zdziwieniu wielu fanów, burzliwe dzieciństwo miał także Leonardo Di Caprio. Aktor dorastał z mamą, która pracowała na kilka etatów, żeby utrzymać rodzinę. Jego kariera aktorska od najmłodszych lat pomagała w domowym budżecie.

- To wcale nie było tak, że on marzył o aktorstwie. Jego kuzyn dostał rolę w reklamówce i zarobił kupę pieniędzy i on też tak chciał. Podobno pierwszych sto castingów usłyszał kategoryczne nie, ta droga nie była więc taka łatwa - podkreśliła Anna Wendzikowska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Jak pokonać dziecięcą nieśmiałość i tremę? Aktorzy opisują swoje doświadczenia

Tom Cruise oddał wszystkie Złote Globy. Dlaczego aktorzy bojkotują legendarne nagrody filmowe?

Międzynarodowy Dzień Harry'ego Pottera. Aktorzy z filmu dorastali na oczach widów. Co dziś u nich słychać?

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości