Gwiazdy

Heidi Klum i Tom Kaulitz z "Tokio Hotel" razem na gali amfAR

Gwiazdy

Instagram / Hedi Klum

Modelka Heidi Klum i Tom Kaulitz, gitarzysta zespołu Tokio Hotel pojawili się na paryskiej gali AmfAR w ramach trwającego tam tygodnia mody. Para z chęcią pozowała przybyłym na imprezę fotografom.

Modelka Heidi Klum i jej narzeczony Tom Kaulitz, gitarzysta zespołu Tokio Hotel pojawili się na gali AmfAR w Paryżu, gdzie nie szczędzili sobie publicznego okazywania uczuć. Para wyglądała oszołamiająco. Heidi Klum miała na sobie różowe kimono we wzory, przewiązane czarnym paskiem i cekinowe spodnie. Całość dopełniał ciekawy makijaż. Natomiast Tom Kaulitz był ubrany w czarny garnitur i tego samego koloru koszulę.

>>> Zobacz także:

Przypomnijmy, że Heidi Klum i Tom Kaulitz, gitarzysta grupy Tokio Hotel są ze sobą od półtora roku. Pierwszym publicznym wyjściem modelki i muzyka była gala amfAR na Festiwalu Filmowym w Cannes 2018, czyli corocznej imprezie fundacji zajmującej się badaniami nad wirusem HIV i AIDS.

Wielu wieszczyło szybki koniec znajomości Heidi i Toma, ponieważ między nimi jest dość duża różnica wieku (modelka ma 46 lat, a muzyk - 29). Mimo to, w grudniu 2018 roku para się zaręczyła i choć data ślubu nie została jeszcze ogłoszona, to pojawią się spekulacje na temat szczegółów uroczystości.

To byłby trzeci ślub Heidi Klum. Pierwszym mężem modelki był stylista, Ric Pipino. Po raz drugi Heidi wzięła ślub w 2005 roku z wokalistą, Sealem, z którym rozwiodła się w 2014 roku.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości