Gwiazdy

Heidi Klum i Seal spotkają się w sądzie. Były mąż nie pozwala modelce zabrać dzieci do Niemiec

Gwiazdy

Heidi Klum sądzi się z byłym mężem. Seal zabronił modelce podróżować z dziećmi do Niemiec, gdzie gwiazda obecnie nagrywa program. Z powodu pandemii ojciec dzieci nalega, by te zostały w Stanach. Sprawę rozstrzygnąć ma wymiar sprawiedliwości.

Heidi Klum i Seal – spotkania w sądzie

Zapracowana Heidi Klum w wyniku braku porozumienia z byłym mężem skierowała się o pomoc do sądu. Modelka obecnie mieszka w Los Angeles, jednak niedługo zmuszona będzie wyjechać na kilka miesięcy do Niemiec. Gwiazda otrzymała pracę przy kolejnej edycji „Next Top Model”. Mama czwórki dzieci naturalnie chciała zabrać ze sobą pociechy. Na drodze stanął jej były mąż, który stanowczo zaprotestował. Seal tłumacząc się niebezpieczeństwem związanym z pandemią, zabronił żonie wyjazdu z dziećmi do Europy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

?

Post udostępniony przez Heidi Klum (@heidiklum)

Modelka walczy z byłym mężem

Heidi Klum i piosenkarz Seal rozwiedli się w 2014 roku. W 2019 roku modelka wyszła za mąż za innego muzyka, Toma Kaulitza. Choć wydawać by się mogło, że byłe małżeństwo ma ze sobą dobre relacje, ostatnio nie mogą się dogadać w sprawie dzieci.

Do tej pory Helene, Lou, Johan i Henry podróżowali z mamą. Modelka zapewnia, że mimo panującej pandemii dzieci będą bezpieczne. Heidi przyznała, że zachowa wszelkie środki ostrożności i nie narazi potomków na niebezpieczeństwo. Deklaracje nie przekonują jednak byłego męża. Modelka podjęła ostateczne rozwiązanie i sprawę skierowała do sądu. Decyzję ma zapaść w ciągu kilku dni. Kto wygra walkę?

Wyświetl ten post na Instagramie.

We are ready @agt ❤️

Post udostępniony przez Heidi Klum (@heidiklum)

Zobacz też:

Anna Guzik nagrała płytę z kołysankami. Czy aktorka rzuci aktorstwo i stanie się piosenkarką?

5 rzeczy, których nie wiesz o Harrym Stylesie. Kim chciał zostać, zanim rozpoczął muzyczną karierę?

Ubezwłasnowolniona Britney Spears chciała wydostać się spod kurateli ojca. Sąd podjął decyzję

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości