Gwiazdy

Harry Styles ofiarą napaści nożownika w Londynie. Artysta zachował zimną krew

Gwiazdy

Były wokalista One Direction Harry Styles w tegoroczne Walentynki przeżył chwile trwogi. Powodem nie była nieudana randka, a atak nożownika. Na szczęście Harry zachował zimną krew. Jak czuje się artysta?

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Hampstead – londyńskiej dzielnicy, popularnej wśród artystów i osobliwości medialnych. Napastnik z bronią w ręku groził artyście i żądał gotówki. Choć sytuacja była niezwykle groźna, to brytyjskiej gwieździe udało się wyjść cało i zdrowo.

Harry Styles miał nóż na gardle – dosłownie

Walentynki 2020 zapadną na długo w pamięci Harry’ego. Tego wieczoru brytyjski piosenkarz spędzał czas z przyjaciółmi Londynie. Tuż przed północą podszedł do niego nieznany mężczyzna i grożąc nożem, próbował wyłudzić od artysty pieniądze. Artysta bez zastanowienia oddał całą gotówkę, którą miał przy sobie.

W wyniku walentynkowych wydarzeń 26-letni muzyk nie został ranny i udało mu się wyjść cało z niebezpiecznego napadu. Sprawca wciąż nie jest znany, a jak poinformowały brytyjskie służby, poszukiwany jest mężczyzna w wieku około 20. roku życia.

Artysta prześladowany już nie pierwszy raz...

To już nie pierwsza taka historia w życiu młodej gwiazdy. O tym, z jakim ciężarem wiąże się popularność, Harry Styles przekonał się już w ubiegłym roku. W marcu pod swoim domem spotkał bezdomnego, któremu z dobroci serca chciał ofiarować trochę pieniędzy na hotel i jedzenie, jednak nieznajomy odmówił. Tego samego mężczyznę artysta spotkał jeszcze kilka razy i zorientował się, że jest śledzony. Bezdomny pod drzwiami byłego członka One Direction zostawiał listy, zatrzymał go też podczas porannego joggingu w parku. Harry poczuł, że jest w niebezpieczeństwie i zgłosił sprawę na policję. Pablo Tarazaga-Orero został skazany za stalkowanie i otrzymał zakaz zbliżania się do muzyka.

BRIT 2020 – Harry Styles jedną z gwiazd

Harry na szczęście nie odniósł żadnych fizycznych obrażeń podczas napadu. Gwiazdor pojawił się na tegorocznej ceremonii rozdania nagród BRIT Awards i skutki wydarzeń z 14 lutego 2020 roku można było dostrzec na jego twarzy. Na scenie wykonał „Falling” ze swojego drugiego studyjnego albumu „Fine Line”.

Premiera najnowszego solowego albumu miała miejsce 13 grudnia 2019, a piosenkarz za ten materiał otrzymał nominację do nagrody w kategorii brytyjski album roku . To jedna z dwóch tegorocznych nominacji młodego wokalisty – znalazł się bowiem również na liście najlepszych brytyjskich artysty roku . Muzykowi nie udało się jednak zdobyć żadnej statuetki.

Zobacz też:

Autor: Bartosz Tomaszewski

Pozostałe wiadomości