Gwiazdy

5 rzeczy, których nie wiesz o Harrym Stylesie. Kim chciał zostać, zanim rozpoczął muzyczną karierę?

Gwiazdy

Harry Styles to idol wielu nastolatek. Czy jego fani wiedzą o nim wszystko? Kim chciał zostać, zanim zajął się śpiewaniem? Kto zgłosił go do talent-show? Zobaczcie 5 nietypowych ciekawostek o jednym z członków zespołu One Direction.

5 rzeczy, których nie wiesz o Harrym Stylesie

1. Harry jako młody chłopak dorabiał sobie w lokalnym sklepie. Kiedy miał 14 lat pracował w piekarni, zarabiając 6 funtów na godzinę. Podobno był najmilszym pracownikiem. Urodzony w Redditch artysta uczęszczał między pracą, jak każdy uczeń uczęszczał do szkoły. Harry uczył się w Holmes Chapel Comprehensive School.

2. Harry w 2010 roku wziął udział w przesłuchaniach do brytyjskiej edycji programu X Factor. Młody wokalista wahał się, czy w ogóle zgłaszać się do programu. Zrobiła to za niego jego mama. Ostatecznie chłopak wykonał w pierwszym etapie piosenkę Stevie’ego Wondera "Isn’t She Lovely" i przeszedł do kolejnej rundy. Wówczas odpadł z konkursu, jednak otrzymał propozycje dołączenia do nowo powstającego boys bandu. Harry przyjął propozycję. Zespół nazwany One Direction zakwalifikował się do finału i zajął trzecie miejsce.

3. Harry zasłynął jako członek One Direction, mało kto jednak wie, że to on wymyślił nazwę kultowego już zespołu. Po finale programu zespół podpisał kontrakt z wytwórnią Syco Music i rozpoczął pracę nad nagrywaniem pierwszego albumu studyjnego. W latach 2010–2016 One Direction wydał pięć albumów studyjnych: Up All Night (2011), Take Me Home (2012), Midnight Memories (2013), Four (2014) i Made in the A.M. (2015).

Harry Styles - wielki talent

4. Harry oprócz śpiewania ma wiele innych talentów. Potrafi żaglować i grać na kazoo. Gwiazdor został także ambasadorem Gucci, gospodarzem gali MET. Artyście inne gwiazdy mogą pozazdrościć także stylu. Idol nastolatek został okrzyknięty najlepiej ubranym Brytyjczykiem.

5. Jak się okazuje, Harry nie zawsze myślał o muzyce. Zanim rozwinęła się jego kariera chłopak, chciał zostać fizjoterapeutą. Udział w programie i dołączenie do zespołu pokrzyżowało jego plany. Od 2016 roku gwiazdor sceny muzycznej wyssał dwa albumy studyjne Harry Styles (2017), z którym dotarł na pierwsze miejsce list najczęściej kupowanych płyt w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Australii oraz Fine Line (2019).

Wyświetl ten post na Instagramie.

SATURDAY NIGHT LIVE.

Post udostępniony przez @ harrystyles

Zobacz także:

Psu trzeba będzie zapewnić codziennie godzinę ruchu na świeżym powietrzu. Takie prawo proponuje niemiecki minister

Joanna Jędrzejczyk szczerze o rozstaniu z narzeczonym i jego zdradzie: "Myślałam, że to ja powinnam się zmienić"

Greckie wesele gwiazdy z "Na Wspólnej". Aktorka w sieci pochwaliła się zdjęciami z bajkowej ceremonii

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości