Gwiazdy

Hanna Zborowska-Neves o relacji ze swoją teściową: "Zawsze wbijamy sobie szpile"

Gwiazdy

Relacje z teściową bywają trudne albo bardzo trudne. Hanna Zborowska-Neve, która mieszka w Brazylii od 14 lat przyznaje, że przez pierwsze 2-3 lata było jej ciężko, ponieważ jej teściowa chciała nad wszystkim mieć kontrolę. Czy udało im się porozumieć?

Niełatwe relacje z teściową

Hanna Zborowska-Neves mieszka na co dzień w Brazylii razem ze swoim mężem i dwójką córek. Hania przyznała, że jej teściowa zna ją na tyle dobrze, że nawet jak mówi do niej coś złośliwego z uśmiechem na twarzy, to teściowa od razu rozszyfruje jej zamiary.

Nawet jak mówię do niej, że jest wredną małpą, ale mam uśmiech na twarzy, ona od razu wie o co chodzi. Dlatego muszę uważać.

Hania mieszka w Brazylii już od 14 lat. Jak przyznała, przez pierwsze 2-3 lata musiały się z teściową ze sobą dotrzeć.

>>>Zobacz też: Pozytywne "babskie " trio: Maria Winiarska i jej córki.

>>>Jak poradzić sobie z syndromem pustego gniazda? Maria Winiarska i jej historia<<<

Jak wspominam tamten czas to cieszę się, że już minął. Na początku żeśmy mieszkały w jednym domu. Dobre jaja były powiem tak. Np. pierwszej nocy weszła do mnie do sypialni be pukania. Po tej sytuacji zamykałam drzwi. Przez kolejne trzy miesiące każdego ranka sprawdzała, czy drzwi są zamknięte.

Teściowa Hanny Zborowskiej jest typową latynoską. W brazylijskiej kulturze to kobieta jest głową rodziny, która wszystko wie najlepiej.

Kiedyś poszliśmy do restauracji i nikt nie dostał menu do ręki, bo mamusia wszystkim zamówiła jedzenie. Oczywiście nigdy nie trafiała z wyborem. Ja zawsze się stawiałam.

- wspomina Hania.

Zborowska przytoczyła też taka sytuację, kiedy urodziła pierwsze dziecko, teściowa wypomniała jej, że przytyła. Hani zrobiło się wówczas bardzo przykro, ale też zmotywowało do pracy nad sobą. Zborowska zaczęła intensywnie ćwiczyć i schudła.

>>>Zobacz też: Jak żyć w zgodzie z teściową?

>>>Mamo, proszę pani, a może po imieniu? Jak zwracać się do teściowej?<<<

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości