Gwiazdy

Hanna Śleszyńska z synami. Czym zajmują się Mikołaj Magnuski i Kuba Gąsowski?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Hanna Śleszyńska jest dumną mamą Mikołaja i Kuby. I chociaż braci dzieli różnica 10 lat, bardzo dobrze się dogadują, co z resztą mają w genach. W tej rodzinie tkwi siła.

Hanna Śleszyńska - rodzina

Hanna Śleszyńska ma dwóch synów - starszego, 35-letniego Mikołaja, którego ojcem jest Wojciech Magnuski i młodszego, 25-letniego Jakuba, którego ojcem jest Piotr Gąsowski. Są przykładem na to, że tak zwane patchworkowe rodziny mogą świetnie się dogadywać. Jaka jest ich recepta na sukces?

Udaje się, nie ma żadnego naciągana. Myślę, że wszyscy bardzo się starali, żeby się udało. To jest praca wszystkich. Taka nam się fajna rodzina trafiła i naprawdę wspieramy się właściwie w wielu momentach. Nie tylko w pandemii, zawsze się wspieraliśmy

- tłumaczy Hanna Śleszyńska.

Nie unikają kontaktów, wręcz przeciwnie – spotykają się. Aktorka wspomina wigilię 2019. – 21 osób było na wigilii, bo my się kłócimy u kogo ma być. Jest też międzypokoleniowo. Moi rodzice mają bardzo duży wkład w pomoc, kiedy ja pracowałam bardzo intensywnie. Jesteśmy dużą społecznością rodzinną. To, że się rozwiedliśmy po drodze, to można sobie tak to poukładać, że krąg się powiększa – opowiada. Rodzinną tradycją są też wyjazdy narciarskie – Piotrek jest zaczynem, on to organizuje – wyjaśnia Hanna Śleszyńska.

Hanna Śleszyńska – synowie

Aktorka nie ukrywa, że jest bardzo dumna ze swoich pociech. Mikołaj nie poszedł w ślady mamy, a postawił a inną dziedzinę – neurokogniwistykę. - Jeżeli chodzi o samą neurokogniwistykę, to jest nauka, która jest na pograniczu psychologii i biologii. Próbujemy badać mechanizmy psychologiczne. Ja na przykład specjalizuję się w percepcji od strony mechanizmów mózgowych. Zajmuję się falami mózgowymi i ich roli w percepcji – wyjaśnia.

Kuba w 2020 roku ukończył Wydział Aktorski Akademii Teatralnej w Warszawie. Na swoim koncie ma także kilka ról filmowych i serialowych. Jak mówi, w przeszłości zdarzało mu się kłócić z bratem. – Mikołaj mnie ustawiał do pionu – wspomina z uśmiechem.

Kuba Gąsowski z ulubionym dziadkiem

Kinga Burzyńska odwiedziła Kubę Gąsowskiego i jego dziadka Włodzimierza, który założył profil na Instagramie – Kocham ludzi. Mam sporo przyjaciół, człowiek nabiera również pewnego dystansu nawet do swoich poglądów, bo się zastanawia, czy to, co ja myślę, to odpowiada innym, albo czy ja mam rację – powiedział Pan Włodzimierz.

Kuba Gąsowski pokazał swojemu dziadkowi jak korzystać z mediów społecznościowych. Pan Włodzimierz bardzo szybko to podchwycił. Jak się okazało, dziadek pomagał także swojemu wnuczkowi na studiach. Zobacz cały materiał:

Zobacz też:

Stary sprzęt zainspirował go do nietypowego projektu muzycznego. Co w czasie pandemii robił Marcin Wyrostek?

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas ucinają plotki o rozwodzie. O ich gorącym zdjęciu mówi cały świat

Elvis Presley ciągle żyje? "Popularność, jaką miał Elvis, zdarzyła się pierwszy raz w historii show-biznesu"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz galerię zdjęć: Hanna Śleszyńska z synami w Dzień Dobry TVN

Autor: Anna Korytowska

Reporter: Mateusz Jarosławski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości