Gwiazdy

Hanna Śleszyńska uczciła urodziny Jakuba Gąsowskiego. Anna Głogowska: "Ale nam synuś urósł"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNTomasz Urbanek / East News

Jakub Gąsowski świętował 26. urodziny. Hanna Śleszyńska uczciła tę okazję, publikując serię zdjęć solenizanta. Wśród nich największą uwagę zwróciły fotografie wykonane w dzieciństwie, które skradły serca fanów aktorskiej rodziny.

Syn Hanny Śleszyńskiej i Piotra Gąsowskiego

Jakub Gąsowski coraz lepiej radzi sobie w show biznesie. Młody aktor kontynuuje rodzinną tradycję i podąża aktorską ścieżką. Syn Hanny Śleszyńskiej ukończył warszawską Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w 2020 roku i wykorzystuje swój talent na deskach teatralnych oraz w studiu nagraniowym, użyczając swojego głosu filmowym bohaterom.

Z okazji urodzin Jakuba, na Instagramie jego sławnej mamy pojawił się piękny post, którym Hanna Śleszyńska uczciła ten wyjątkowy dzień. Seria zdjęć rozpoczyna się od fotografii małego Jakuba i kończy się nagraniem, na którym widać dorosłego mężczyznę święcącego triumfy podczas teatralnego bisu.

- Chyba jeszcze zdążę. Dzisiaj są urodziny mojego młodszego syna - napisała aktorka. - Synku Kochany bądź zdrowy, szczęśliwy i spełniaj swoje marzenia. Życzę Ci, żebyś jeszcze wiele razy czuł się tak uskrzydlony, jak przy @sinatra100plus. My z tatą jesteśmy z Ciebie dumni - dodała.

Patchworkowa rodzina Piotra Gąsowskiego

Na post byłej partnerki Piotra Gąsowskiego zareagowała Anna Głogowska, czyli także była ukochana aktora.

- Ale Nam synuś wyyyróóóósł… - skomentowała tancerka. - Gratulacje dla rodziców ! Dumna macocha - podpisała.

Hanna Śleszyńska i Piotr Gąsowski tworzyli parę przez 14 lat. Ich rozstanie było dużym zaskoczeniem w środowisku artystycznym. Kolejną partnerkę - Anną Głogowską - poznał na planie "Tańca z gwiazdami". Para doczekała się córeczki Julii, jednak związek nie przetrwał próby czasu. Dziś Piotr Gąsowski utrzymuje świetne relacje z byłymi partnerkami o czym najlepiej świadczą wspólne wakacje, które w tym roku spędzili na Krecie.

Zobacz wideo: Hanna Śleszyńska i mężczyźni jej życia

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości